ERZURUM HABERLERİ

Zehra Taşkesenlioğlu: “Halkımız Tehditlere Boyun Eğmeyecek”

IHA
15.10.2015 - 12:13Son Güncelleme :

TAŞKESENLİOĞLU PALANDÖKEN'DE

IHA

AK Parti Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu, 1 Kasım Genel Seçim çalışmalarını Merkez Palandöken ilçesinde devam ettirdi.
Taşkesenlioğlu, Maksut Efendi Mahallesi’nde yapılan ev toplantılarına katılarak,1 Kasım seçimlerinin önemini anlatarak destek istedi.
YA İSTİKRAR, YA KAOS
AK Parti’nin siyasi anlayışının din, dil, ırk ayrımı olmadan bütün kesimi kucaklayıcı olduğunu belirten Taşkesenlioğlu, 7 Haziran seçimleri öncesi AK Parti’nin oylarındaki düşüşündeki nedenleri anlatan Taşkesenlioğlu, “7 Haziran’dan sonra ortaya çıkan siyasi görünümü ebetteki halkımız istedi. Ama özellikle Erzurum’da ki oy kaymalarındaki tek sebep, terör örgütünün tehditleridir. Özellikle Güney ilçelerinde yaşayan vatandaşlarımızın istemeyerek oylarını terör örgütünün siyasi uzantısına vermek istedi. Tabii bu bölgedeki bir kısım seçmende oy verdikleri partiyi meclise taşıyarak, huzura katkı sağlaması amacıyla oy verdi. 7 Haziran seçimleri sonrası ortaya çıkan manzara bir koalisyon hükümeti gerçeğiydi. Bu süre içinde başlatılan çalışmalarda AK Parti üzerine düşen görevi yerine getirdi. Yapılan görüşmelerde tavizkar davranmasına rağmen AK Parti dışındaki CHP, MHP ve HDP’nin bir hükümet kurma gibi bir niyetlerinin olmadığı görüldü. Yani AK parti dışında ki diğerleri resmen Teröre evet dediler. Çünkü bu süre içinde Başbakanımız Suruç olayının arından siyasi liderlere yaptığı “Gelin görüşüp teröre karşı ortak hareket edelim” çağrısına hiçbir siyasi lider yanaşmadı. Bu tutumla bu üç parti resmen Terörün devamını sağlamışlardır” diye konuştu
HALKIMIZ GERÇEKLERİ ARTIK ANLADI
7 Haziran sürecinde yaşanan Terör saldırılarını hatırlatan Zehra Taşkesenlioğlu, AK Parti’nin yaptığı bütün fedakârlıklara rağmen kurulamayan hükümetin arından 1 Kasım seçim kararının alındığını söyledi. Bu süre içinde halkın bütün gerçekleri anladığını dile getiren Milletvekili Taşkesenlioğlu, “Yaklaşık 40-50 günlük sürede yaşanan bütün bu olumsuzluklar karşısında halkımız AK Parti’nin Türkiye’deki siyasi istikrar, huzur ve kalkınmayı sağlayacak tek parti olduğunu anladı. Yaptığımız bu gezi ve ziyaretlerimizde oy kaybını yaşadığımız bölge insanlarından duyduk. Bunun 1 Kasım seçimleri sonrası yeniden AK Parti iktidara yürürken ülkemize huzur, refah, ve barış gelecek” diye konuştu.
Maksut Efendi Mahallesi’nde yaptığı sokak gezilerinde vatandaşların isteklerini dinleyen Taşkesenlioğlu, bu bölgede yaşanan otobüs sefer sıkıntısının çözümü için Büyükşehir Belediyesi Ulaştırma Daire Başkanlığı ile görüştü.
Güllü, Toparlak ve Nene Hatun köylerini ziyaret eden Taşkesenlioğlu, vatandaşlardan büyük ilgi gördü. Palandöken ilçesi Güllü Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelen Taşkesenlioğlu, 1 Kasım’ın sadece Türkiye için değil İslam coğrafyası adına önemli olduğunu anlattı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Erzurum haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Erzurum ilinden Zehra Taşkesenlioğlu: “Halkımız Tehditlere Boyun Eğmeyecek” hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 15 Ekim 2015 tarihinde saat 12 13’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Zehra Taşkesenlioğlu: “Halkımız Tehditlere Boyun Eğmeyecek” haberi güncellenecektir.

ERZURUM NAMAZ VAKİTLERİ

24 Ocak 2018, Çarşamba
 • İmsak
  05:59
 • Guneş
  07:29
 • Öğle
  12:24
 • İkindi
  14:46
 • Akşam
  17:07
 • Yatsı
  18:32
Sayfa Başı