« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Zehir zemberek iddialar

Aziz Yılmaz, F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım’a ağır ithamlarda bulundu.

Süleyman ARAT
SON GÜNCELLEME

Mehmet Ali Aydınlar ile gizli görüşüyoruz. Çünkü görüşemezsin, şu anki sistem bu, tehdit edilir.
M2-Bu kadar inşaatlar yapıldı, hiçbir inşaat ihaleye çıkmadı. Hep eşe dosta ihale verildi. Hala öyle yapılıyor.
Sabiha Gökçen Havalimanı’nı kim yaptı? Nihat Özdemir. Kaç tane  F.Bahçeli’ye haber verdi, ‘İşe alayım’ dedi.

BİRLEŞİK Fenerbahçeliler Vakfı Başkanı ve eski yönetici Aziz Yılmaz,  Aziz Yıldırım başkanlığındaki yönetim kuruluna, “Uygun görürsek mayıs ayında liste yapabiliriz” mesajı verdi. Şükrü Saracoğlu Stadı’ndaki vakıf lokalinde camianın tanıdık simalarıyla bir araya gelen Yılmaz, kulüp başkanı Yıldırım’a sert eleştirilerde bulundu:

Gelecek olan kişi yandı
2012’deki seçime kadar UEFA kriteri yok, başkan istediği gibi yönetecek, sunacak, hesaplar borçlar bu kadar diye. Sonra gelecek olan yandı.

Freni boşalmış tır gibi
Kongre üyelerine bilmesi gerekenleri mektupla anlattım. F.Bahçe’yi bugünkü durumdan kurtaracak, bugün uçurumda... F.Bahçe, freni boşalmış bir TIR gibi yokuş aşağı gidiyor.

Kazım Kanka’ya bedava
23 yaşında bir adamın yeteneğini kimse söyleyebilir mi. Senin işin ne. Ne kolay veriyorsun Kazım’ı? Mukavelesi devam ederken ‘kanka’ya bedava.

Aydınlar’la gizli görüştüm
4-5 ay önce Mehmet Ali Aydınlar’la görüştüm. Başkanlığa layık görüyorum.  ‘Düşünür müsün?’ dedim. ‘Düşünürüm’ dedi. ‘İyi, tamam o zaman’ dedim. Gizli görüşüyoruz, çünkü tehdit eder. Şu anki sistem bu. Başkan, kulübü böldü, parçaladı, yönetiyor.

İçin hain olursa...
Semih geçen yıl protesto çekti. Vay sen nasıl çekersin dedi, çizdi. Trabzonspor maçında oynatmadı. O kaprisi yüzünden ona değil kulübe ceza verdi. Herkesle kavgalı olursan, için hain olursa, vefasız olursan Allah sana nasip etmiyor. Ben ona inandım o maçta.

Kim konaklıyor?
Bu kadar inşaatlar yapıldı, hiçbir inşaat ihaleye çıkmadı. Hep eşe dosta ihale verildi. Usulen fiyatlar alındı. İhale yasasına, şekle uygun 3 tane fiyat... Fiyatlar kaba tabirle dümen fiyatlar. Bunların ispatını da yaparım. Şimdi konuk evi. Kim konaklıyor? Ankara’dan iş bitirecekleri  insanlar.

Artık hesap sorulmalı
Kendi işleri için Fenerbahçe alet. Artık bu hesapların sorulması lazım. Fenerbahçe’de sosyal dayanışma nerede? Sabiha Gökçen Havalimanı’nı kim yaptı? Nihat Özdemir. Kaç tane  Fenerbahçeli’ye haber verdi, ‘İşe alayım’ dedi. ‘Var mı Fenerbahçe’den burada  çalışacak kimse’ dedi mi?

3 ayaklı idam sehpası
Başka kürsü kalmadı Fenerbahçe’yi konuşacağımız. Diğer kürsüler yerine 3 ayaklı idam sehpası kuruluyor.

Antidemokratik bir yönetim var
F.BAHÇE’nin eski yöneticilerinden Hakan Bilal Kutlualp, Birleşik Fenerbahçeliler Vakfı’ndaki konuşmasında şunları söyledi: “F.Bahçe’de işler iyi gitmiyor. Tesisler ise göz boyamaktır. Kimse kendini Fenerbahçe’den üstün görmemelidir. Ama maalesef son dönemlerde F.Bahçe’de antidemokratik bir yönetim tarzı sergilenmektedir...”


Bunları da Beğenebilirsiniz