Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Zaz

  Hürriyet Haber
  06 Haziran 2013 - 15:16Son Güncelleme : 06 Haziran 2013 - 15:16

  Buğulu sesi ve sıra dışı duruşuyla Zaz, bir kez daha İstanbullu hayranlarıyla buluşacak.

  İstanbul’un en uzun soluklu şehir festivali olmaya hazırlanan Vodafone Istanbul Calling, farklı müzik türlerindeki birçok dünya starının şehrin farklı bölgelerindeki mekanlarda sahne alacakları konserler, festivaller ve partilerle bu sene İstanbul’un ve Türkiye’nin kültür-sanat gündemine oturacak.

  Buğulu sesi ve sıra dışı duruşuyla  ve “Je Veux” parçası ile “En Beğenilen Fransız Şarkıcı” ünvanının sahibi genç müzisyen Zaz, CIAM Conservatoire in Bordeaux’da aldığı eğitimi, başka gruplarla yaptığı çalışmaları ve jazz, rock, blues, Latin kültürüne duyduğu ilgiyle tanınıyor. İlk keşif hikayesi de şarkıları kadar ilgi çeken Zaz, Paris sokaklarında verdiği canlı konserler sayesinde keşfedildi ve kısa süre içerisinde youtube üzerinde rekorlar kıran videosuyla zirveye yükseldi.

  Zaz, büyülü kişiliği, enerjik sesiyle yaramaz ve kararlı bir şekilde yine yola çıkıyor ve bu sene Mayıs ayında yayınlanacak olan yeni albümünün tanıtımı kapsamında Türk hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor. Bu albümün çıkış parçası hızlı ritimli “On ira” ile adından söz ettirmeye başlayan Zaz Vodafone İstanbul Calling kapsamında 15 Haziran’da Parkorman’da sahne alacak.

  Ön grup: Fourinthepocket

  İstanbul'daki hemen hemen her konser salonunda sergiledikleri enerjik ve eğlenceli performanslarıyla kendilerine hatırı sayılır bir hayran kitlesi edinen Fourinthepocket, 15 Haziran'da Zaz konserinden önce Parkorman'da sahne alacak.

  Fourinthepocket konserleri, soul, funk, R&B türlerinde yaptıkları harika cover'larla ve gerçekten kusursuz canlı performanslarıyla baştan sona bir parti edasında geçiyor. Grubun cover'ladığı isimler arasında Michael Jackson, Outkast, Erykah Badu gibi isimler yer alıyor!

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı