« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Zayıflayın çocuklar

Trabzonspor’da Ali Güzeldal ile Ömer Rıza’nın kilo fazlası olduğu belirlenince, teknik direktör Vahid Halilhodziç kulüp doktorundan iki futbolcunun 2 kilo vermesinin sağlanmasını istedi.

Ömür AVCI / DHA
SON GÜNCELLEME
TRABZONSPOR’un yeni transferleri Milan Stepanov ve Ömer Rıza, form durumlarının lig başlayana kadar bordo mavili takımın seviyesine gelebilmesi için özel bir programla çalışmaya başladı. Teknik direktör Halilhodziç’in özellikle Ömer Rıza’nın Kayserispor karşılaşmasında oynayabilmesini sağlamaya çalıştığı bildirildi.

Ömer Rıza hızlı ve çabuk

Halilhodziç, yardımcılarına, "Yattara’nın olmayışı rakip sahaya topu sürükleyecek oyuncu eksikliğimizi ortaya çıkarıyor. Ömer Rıza, hızlı ve çabuk bir oyuncu. Bu eksikliği Ömer Rıza ile giderebiliriz. Lig başlayana kadar mutlaka hazır olmasını istiyorum" dedi. Halilhodziç, dünkü çalışmadan sonra Stepanov’u bir süre daha kondisyon çalışmasına tabi tuttu.

Kilo verecekler

Halilhodziç’
in verdiği programa göre Ömer Rıza, Stepanov, kaleci Ahmet, Ali Güzeldal ve Lee Yong, önce laktak testine tabi tutuldu, ardından da ağır bir koşu ve depar çalışması yaptı. Laktak testinde Ali Güzeldal ve Ömer Rıza’nın kilo fazlası olduğu belirlenince Halilhodziç, kulüp doktoru Ahmet Çağlar’dan 2 oyuncunun kısa süre içinde en az ikişer kilo verebilmelerinin sağlamasını istedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler