Zayıflama jeli Xtragel

27.04.2010 - 15:24 | Son Güncelleme:

İşte o ürün. XTRA GEL ile günde sadece 10 dakikanızı ayırarak incelip sıkılaşın.

Xtra Gel bölgesel yağlanmalar konusunda ciddi anlamda çok etkin olan bir ürün.Extra jel etkisi ve kullanımıyla bu kadar kolay mı dedirtebilir! Evet Xtra Gel ile incelmek ve sıkılaşmak bu kadar kolay. Sıkı rejimler yapmadan, yorucu sporlarla uğraşmadan sıkı bir cilde ve biçimli bir vücuda sahip olabilirsiniz.

Xtra Gel'in en güzel yanlarından birisi de sorunlu bölgeleri düzeltebilmesi.Çoğu insan bölgesel fazlalıklardan şikâyet ediyor. Rejim yaparken yüzden ya da istenmeyen herhangi bir bölgeden kilo kaybedilebilir. 

Aslında en zor konu bölgesel yağlanmalar. Extra jel bölgesel sorunun olduğu yerde kullanılarak vücuda biçim getiriyor.

Extra jelin içinde bulunan Guarana ( kafein içeren bir bitki ),Buğday proteini, Ardıç, Biberiye, Itır, Deniz yosunu, Greyfurt ve portakal gibi doğal maddelerden bir araya gelmiş inceltici formül cildin altında bulunan yağ kütlelerini eritir. Üstelik etkisini daha ilk kullanımda göstermeye başlar.

10 DAKİKADA İNCELİP SIKILAŞMAK İÇİN TIKLAYIN!

Xtra Gel zayıflama jeli günde 2 kez kullanarak ideal forma ve biçimli bir vücuda sahip olmak mümkün. Extra jel mucizesini görmek ve jeli her kullandığınızda daha fazla motive olmak için sürekli beden ölçülerinizi alın. Jeli kullanmadan önce ve sonra yapacağınız ölçümler neticesinde etkin bir ürün olduğu kanısına varacaksınız.

İnceltici ve sıkılaştırıcı jel siparisi vermek için Tıklayın!

X-tra Gel’in kol sarkmalarında, bacak, basen ve kadınlar kadar erkeklerde de sorun olan göbek bölgesinde  inceltici ve sıkılaştırıcı etkisi yapılan etkinlik testleriyle kanıtlanmıştır. Ayrıca dermatolojik testler ile de X-tra Gel’in ciltte hiçbir alerjik reaksiyona neden olmadığı belgelenmiştir. Hem bayanlar hem de baylar gönül rahatlığıyla kullanabilirler.

X-tra Gel’i düzenli kullandığınızda, içeriğindeki etken maddeler sayesinde vücudunuzda yaratacağı farkın yanında cildinizde büyük bir ferahlık da hissedeceksiniz. Vücutta oluşabilecek sorunlar sadece fazla kilo ve bölgesel yağlanma olmayabilir. Cilt görünüm bozuklukları, kontur bozuklukları, renk dengesizlikleri hatta çoğu kadının derdi olan selülit problemleri Extra jel ile büyük oranda düzelme gösteriyor. Extra jel ile bu ve benzeri sıkıntılardan tamamen kurtulunabilir. Birden fazla çözüm sunan Xtra Gel için bütün bunları nasıl başarıyor sorusunun cevabı çok basit.

Deri altına geçen Extra zayıflama jeli yağ kütlelerini eriterek düzleştiriyorsa, kontur bozuklukları ve selülit hastalıklarını da ister istemez iyileşme gösterir. Aynı zamanda Extra jel'in içeriğindeki ıtır ve deniz yosunu gibi doğal maddeler cildi güzelleştirir ve besler. Kan dolaşımı hızlanır. Kan dolaşımının hızlanması hücreler arası oksijen alışverişinin artması anlamına geliyor. Extra Jel'in bu etkisi cildin daha fazla nefes alması, sağlıklı ve canlı görünmesi demek. Birbiri ile bağlantılı olan bu etkiler vücudun biçim almasını sağlar.

Extra Jel gerçek olmayacak kadar güzel bir hayal değil, ekstra jel erçekleşmiş bir hayaldir.

Daha detaylı bilgi ve sipariş için 0 216 528 28 28 numaralı telefonu arayabilirsiniz.Bölgesel yağlanmanın giderilmesini sağlayan, inceltici ve sıkılaştırıcı Xtra Gel Aynı Zamanda Seçkin Eczanelerde! İster tıklayın siparişinizi verin, ister en yakın eczaneye uğrayın.

Hemen satın almak için tıklayınız!

 

Etiketler:
    Sayfa Başı