Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Zarrab - Gündeş çiftinin avukatından ilk açıklama

  Fırat ALKAÇ / hurriyet.com.tr
  01.12.2017 - 21:35 | Son Güncelleme:

  İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından, ABD’deki davada tanık olarak yer alan Reza Zarrab (Rıza Sarraf) ve 22 yakınının mal varlıklarına "Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin güvenliği, iç veya dış siyasal yararları bakımından gizli kalması gereken bilgileri yabancı devlet lehine siyasal ve askeri casusluk maksadıyla temin etme" gerekçesiyle el konulması kararı verildi.

  Zarrab - Gündeş çiftinin avukatından ilk açıklamaBu karar sonrası Zarrab Ailesi'nin avukatı Şebnem Eriş yaptığı açıklamada “Ailenin mal varlığına el konulması kararını şaşkınlıkla karşılıyoruz” dedi.

  Avukat Eriş, Ebru Gündeş’in isminin listede olmamasıyla ilgili “Çiftin ortak çocukları Alara Sarraf’ın ismi var. Ebru Gündeş’in önceki güne kadar bir boşanma davası açmadığını biliyoruz. Bize ulaşan bir boşanma başvurusu da yok. Gündeş’in isminin listede olmaması, kızları Alara’nın isminin listede olmasının nedeni bilmiyorum” dedi.

  Son dakika: Zarrab ve yakınlarının mal varlığına el konuldu... Ebru Gündeş listede var mıSon dakika: Zarrab ve yakınlarının mal varlığına el konuldu... Ebru Gündeş listede var mı?

  Zarrabın mahkeme dosyasındaki fotoğrafı yayınlandı...Zarrab'ın mahkeme dosyasındaki fotoğrafı yayınlandı...

   

  SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı