« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Zarate'den Beşiktaş'ı üzecek yanıt

Beşiktaş teknik direktörü Samet Aybaba'nın "Şu anda gündemizmizdeki tek isim" dediği Mauro Zarate'den kötü haber var! Arjantinli golcü Beşiktaş'ı reddettiğini açıkladı...

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

TRT SPOR muhabiri Dündar Keşaplı'nın haberine göre, Beşiktaş'ta teknik direktör Samet Aybaba'nın "listemizdeki tek isim" dediği Zarate, siyah beyazlı kulübe kapıları kapattı.

İtalya'dan yansıyan haberlere göre, Beşiktaş'ın transfer etmek için uğraş verdiği Lazio'nun yıldız futbolcusu Mauro Zarate Turkiye'ye gelmiyor. Tecrübeli futbolcu "Her ne kadar Lazio'da oynama şansım olmasa da şu an İtalya'da kalmak istiyorum" dedi.

Kendisine bir ay önce eski şu an Galatasaray'ın file bekçisi olan eski Laziolu Fernando Muslera'nın bir arkadaşı aracılığı ile bu yönde bir teklifle 'Beşiktaş'ta oynayıp oynamayacağı sorulan' oyuncunun, bu yöndeki isteği olumsuz olarak yanıtladığı belirtildi.

Zarate bu sezon sonuna kadar Lazio'da kalacağını ve sezon sonunda bonservisi elinde olacağı için yine bir başka Avrupa kulübünde kariyerini sürdürmek istediği mesajını verdi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler