« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Zapata’yı kaçırmayalım!

Sarı kırmızılıların eski yöneticisi Bülent Tulun, Divan Kurulu’nda Steaua Bükreş’in serbest bıraktığı Kolombiyalı kaleci için kulüp başkanı Adnan Polat’a ilginç bir öneride bulundu.

Adem KABAYEL
SON GÜNCELLEME

GALATASARAY Başkanı Adnan Polat, Divan Kurulu toplantısında transferler ve takım hakkında açıklamalar yaptı. Divan Kurulu üyeliği beratını almaya gelen eski yönetici Bülent Tulun’un konuşmaları ise kahkahalara neden oldu. Tulun, Başkan Polat’a dönüp “Kaleci transferini ne yaptınız başkanım? Bakın o Steaua Bükreş’in kalecisini kaçırmayalım” dedi. Bunun üzerine Polat, “Zapata mı? Evet, iyi kaleci biliyorum” diye yanıt verdi. Tulun ise “Evet başkanım, hem de bedava bence kaçırmayalım” diye konuştu.
Culio’yu beğendim
Sezon başı forvet alınmasını Rijkaard’ın istemediğini anlatan Polat, yeni transfer ettikleri Culio için ise, “Gerçekten çok beğendim. Maçta, sanki 10 yıldır G.Saray’da oynuyor gibi hareket etti. Takımını sahiplenmesini ve hırçınlığını çok olumlu gördüm” dedi. Polat, Türk Telekom’un açılışı için 200 bin talep olduğunu ifade ederken, “Yerimiz kısıtlı. Lütfen bu açılışta bizi eleştirmeyin” dedi.

Robinson Zapata
DOĞUM TARİHİ: 30 Eyl 1978
DOĞUM YERİ: Florida
UYRUK: Kolombiya
BOY: 183 cm.
KİLO: 75 Kg.
MEVKİİ: Kaleci
FORMA NUMARASI: 1
MİLLİ TAKIM: Kolombiya


Bunları da Beğenebilirsiniz