« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Zapata: Eleştirilere saygı duyuyorum

Galatasaray'ın Kolombiyalı file bekçisi Robinson Zapata, kendisine yönelik eleştirilere saygı duyduğunu ve daha iyisini yapabilmek için çaba sarf ettiğini söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Bucaspor maçının ardından düzenlenen basın toplantısına katılan Zapata, “Futbolun içinde her şey var. Bazen işler ters gidebilir. Hata yapılabilir. Goller yiyebilirsiniz. Önemli olan her geçen gün daha iyiye gitmek. Eleştirilere saygı duyuyorum. Benim için önemli olan daha çok çalışarak takıma daha olumlu şeyler verebilmek” dedi.

Galatasaray'da olmaktan duyduğu mutluluğu dile getiren Kolombiyalı eldiven, “Galatasaray'a gelmek büyük bir rüya ve önemli bir şey. Burada olmaktan mutluyum. Her geçen gün daha iyi şeyler yapmak istiyorum” şeklinde konuştu.
Karşılaşmanın tek golünü kaydeden Galatasaraylı Culio ise attığı gol sonrası yedek kulübesinde giderek sevinmesiyle ilgili, “Önce eşimin yanına giderek sevincimi paylaşmak istedim ama sonra maça gelmediği aklıma geldi. Ben de yedek kulübesine ve Insua'ya gittim” dedi.

BUCASPOR CEPHESİ

Bucasporlu futbolcu Onur, karşılaşmanın ardından yaptığı açıklamada, Galatasaray karşısına iyi mücadele etmelerine karşın gol fırsatlarını değerlendiremediklerini söyledi. Onur, “Galatasaray bulduğu fırsatı değerlendirdi, biz değerlendiremedik” şeklinde konuştu.

Bucasporlu Civar ise maç boyunca iyi mücadele ederek Galatasaray'dan daha fazla pozisyon ürettiklerini, bu maçı unutup önlerindeki Bursaspor karşılaşmasına konsantre olacaklarını söyledi.
(MFD-EG-SÇ)
21:56 19/02/11
"

Bunları da Beğenebilirsiniz