Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Zan: Oyunu koparamadık

1-1 biten Manisaspor maçından sonra hakeme yaptığı itiraz nedeniyle sarı kart gören Gökhan Zan, ilk golü attıktan sonra ikinci gol gelmeyince oyunu koparamadıklarını söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

"Golü yedik, belki ikinci golü de yiyebilirdik. Bugün iyi değildik, daha iyi olabilirdik" ifadesini kullanan Gökhan, sözlerini şöyle sürdürdü: "Rakibimizin kaybettiği haftada, 3 puan alıp lider olmak isterdik, fakat olmadı. Paniğe gerek yok, biz de zirvedeyiz, zirveye ortağız. Daha iyi çalışıp,
bundan sonra daha iyi oluruz. Maçtan sonra Mehmet'in uzaklaştırmak isterken yaptığı harekette, rakibin başını eğdiğini ve faul olmaması gerektiğini hakeme söyledim. Ancak bu maçta hakeme değil, kendimize bakmalıyız. Kendimizi eleştirmeliyiz. Daha iyi olmalıyız."

Savunmada oyuncu eşleşmelerinde biraz daha dikkatli olabileceklerini belirten Gökhan, "Herkesin bir adamı var, biraz daha dikkatli olabiliriz. Ancak gol yediğimiz zaman takım halinde yiyoruz. Hocamızın verdiği stratejilere daha iyi çalışmalıyız. Sadece beni ve Serveti suçlamamalıyız. Bizim oyuncular olarak aramızda hiçbir sorunumuz yok, gayet sağlıklı bir şekilde çalışıyoruz" diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz