« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Zaferler, kaybedilen yerden kazanılır

BEŞİKTAŞ’ın yıldızlarından Ricardinho, Süper Lig’de şampiyon olmanın çok kolay olduğunu belirterek, yeni sezonda taraftarları heyecanlandıracak maçlar sergileyeceklerini kaydetti.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Yeni bir takım olduklarını ve genç oyuncuların, tecrübelilerle kaynaştığında rekabet havası oluşacağını belirten Brezilyalı futbolcu, "Hocamız Ertuğrul Sağlam ile başarıyı yakalayacağız. Oyuncusuna nerede, nasıl davranacağını çok iyi biliyor" dedi. Geçen sezon İnönü Stadı’nda oynanan Fenerbahçe derbisini unutamadığını da sözlerine ekleyen Ricardinho, "Ancak kimse unutmasın zaferler, kaybedilen yerden kazanılır" diye konuştu. Ezeli rakiplerinin yaptığı transferlerin kendisini ilgilendirmediğini de sözlerine ekleyen sambacı, şöyle devam etti:

Şampiyonluk kaçınılmaz

"Geride bıraktığımız ve şampiyonluğu kaybettiğimiz sezondan, önemli dersler çıkarmalıyız. Geçmişi konuşmak bize bir şey getirmeyecek. Önümüze bakmalıyız. Daha da güçlendik ve ligin başlamasını sabırsızlıkla bekliyoruz. Beşiktaş, bu sezon performansının çok daha üstüne çıkacak. Şampiyonluk bizim için kaçınılmaz. Siyah beyazlı formayı giyecek her futbolcu üst düzeyde."

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler