« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Zafer Biryol: Güiza ancak 3. Lig'de oynar

Fenerbahçe'ye Güiza gibi gol kralı olarak gelen, ancak hiç şans verilmeden gönderilen Zafer Biryol'un İspanyol golcü için yorumu: "Kimliğinde TC yazsaydı, çoktan 3. lige düşmüştü..."

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Zafer Biryol... Konya'da 64 maçta 43 gole imza attı, 2003-04'te de gol kralı oldu. Bu performans onu Fenerbahçe'ye getirdi. Ancak sakatlık nedeniyle 4 ay sahalardan uzak kalınca, gönülden de uzak kaldı. Sessiz sedasız Fenerbahçe'den ayrıldı. Şimdi Bank Asya'da Altay forması giyiyor. İspanyol gol kralı Güiza'yla ilgili ise farklı bir bakış açısı ortaya koyuyor. İşte Biryol'un, Güiza hakkındaki görüşleri:

ONLARA PARA VE SABIR, BİZE ÇİLE!

"Güiza'nın kimliğinde TC yazsaydı, çoktan 3. lige düşmüştü. Kendisi İspanya'nın 3. yedek golcüsü. Semih ise Milli Takım'ın bankosu. Ama Güiza oynuyor, Semih yedek. Buna gerçekten sabır lazım. Ben Fenerbahçe'ye gol kralı olarak geldim. 3 maçta sonradan oyuna girdim. Yabancılar kendine bakmaz, gece kulüplerinde dolaşır, aynısını biz yapsak kıyamet kopar. Para-sabır onlara, çile bize... Acı ama maalesef gerçek."


Bunları da Beğenebilirsiniz