ESKİŞEHİR HABERLERİ

Zabıtaya "Çocuklarımıza Nasıl Davranmalıyız’ Eğitimi

IHA
07.10.2015 - 16:49Son Güncelleme :

ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SOSYAL HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI ÇOCUK HAKLARI BİRİMİ VE KADIN DANIŞMA VE DAYANIŞMA MERKEZİ TARAFINDAN ZABITA PERSONELİNE“ÇOCUKLARIMIZA NASIL DAVRANMALIYIZ” KONULU HİZMET İÇİ EĞİTİM VERİLDİ.

IHA

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Çocuk Hakları Birimi ve Kadın Danışma ve Dayanışma Merkezi tarafından zabıta personeline “Çocuklarımıza nasıl davranmalıyız” konulu hizmet içi eğitim verildi.
Eğitimde, çocukların sürüklendiği kabahatler ve zabıtanın bu çocuklara karşı yaklaşımı, örnek durumlarda irtibata geçilecek kurumlar ve müdahale edilmesi gereken durumların hangi yasa kapsamında olduğu zabıta personeline anlatıldı. Çocuk Hakları Birimi ve Kadın Danışma ve Dayanışma Merkezi yetkilileri, zabıta personeli ile başlayan bu hizmet içi eğitimlerinin belirli aralıklarla çocuk ile iletişim içerisinde olan Büyükşehir Belediyesi birimlerine verileceğini bildirdi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Eskişehir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Eskişehir ilinden Zabıtaya "Çocuklarımıza Nasıl Davranmalıyız’ Eğitimi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 07 Ekim 2015 tarihinde saat 16 49’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Zabıtaya "Çocuklarımıza Nasıl Davranmalıyız’ Eğitimi haberi güncellenecektir.

ESKİŞEHİR NAMAZ VAKİTLERİ

13 Aralık 2017, Çarşamba
 • İmsak
  06:17
 • Guneş
  08:03
 • Öğle
  13:03
 • İkindi
  15:27
 • Akşam
  17:42
 • Yatsı
  19:16
Sayfa Başı