VAN HABERLERİ

Zabıtandan İl Koordinasyon Toplantısı

IHA
31 Temmuz 2015 - 16:18Son Güncelleme : 31 Temmuz 2015 - 16:19

VAN'DA ZABITA İL KOORDİNASYON TOPLANTISI YAPILDI.

IHA

Van Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı, ilçe zabıta müdürlükleriyle il koordinasyon toplantısı gerçekleştirdi.
Van Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı toplantı salonunda ilk defa bütün ilçelerin katılımıyla il koordinasyon toplantısı gerçekleştirildi. Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı ve ilçe zabıta müdürlerinin katıldığı toplantıda zabıtanın genel durumu tartışılarak, ilçelerin fizibiliteleri çıkarıldı. İlçelerde yaşanan eksiklikler, sıkıntılar değerlendirilerek 2015-2016 çalışma programları ele alınarak, Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyelerinin ortak çalışacakları kararına varıldı.
Toplantıda ayrıca personel eksiklikleri tespit edilerek ilçelerin Büyükşehir Belediyesi’nden beklentileri tartışıldı. Yapılan toplantıda büyükşehir zabıta ekiplerinin ilçelerle ortak çalışacağı kararı üzerine önümüzdeki on gün içinde Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı zabıta ekipleri ilçelerde ruhsat denetimi, kaldırım işgalleri, araç kontrolleri ile ilgili bir çalışma yürütecek. Yapılan toplantılarda ortaya çakan sorunlar ve çözüm önerileri raporlaştırılıp önce Büyükşehir Belediyesi eş başkanlarına sunulacak daha sonra Büyükşehir Belediyesi Meclisi’ne sunulacak. Toplantıda alınan kararla bundan sonraki süreçte il koordinasyon toplantılarının her ay rutin olarak yapılacağı belirtildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Van haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Van ilinden Zabıtandan İl Koordinasyon Toplantısı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Temmuz 2015 tarihinde saat 16 18’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Zabıtandan İl Koordinasyon Toplantısı haberi güncellenecektir.

  VAN NAMAZ VAKİTLERİ
  23 Ağustos 2017, Çarşamba
  • İmsak
   03:35
  • Guneş
   05:20
  • Öğle
   12:20
  • İkindi
   16:04
  • Akşam
   18:59
  • Yatsı
   20:30
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı