MANİSA HABERLERİ

Zabıtalardan, Kadıoğlu’na Tam Kadro Ziyaret

IHA
01 Eylül 2015 - 17:18Son Güncelleme : 01 Eylül 2015 - 17:19

ZABITA TEŞKİLATI’NIN 189’UNCU KURULUŞ YILDÖNÜMÜ NEDENİYLE MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, ŞEHZADELER BELEDİYESİ VE YUNUSEMRE BELEDİYESİ ZABITA MÜDÜRLERİNİ MAKAMINDA KABUL EDEN, YUNUSEMRE BELEDİYE BAŞKAN VEKİLİ İSMAİL KADIOĞLU, “ŞEHRİMİZİN VE İNSANLARIMIZIN, GÜVENLİĞİ VE HUZURUNUN SAĞLANMASI İÇİN GECE GÜNDÜZ ÇALIŞAN ZABITALARIMIZIN 189’UNCU KURULUŞ YILDÖNÜMÜ KUTLUYOR, BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM.” DEDİ.

IHA

Zabıta Teşkilatı’nın 189’uncu kuruluş yıldönümü nedeniyle Manisa Büyükşehir Belediyesi, Şehzadeler Belediyesi ve Yunusemre Belediyesi Zabıta Müdürlerini makamında kabul eden, Yunusemre Belediye Başkan Vekili İsmail Kadıoğlu, “Şehrimizin ve insanlarımızın, güvenliği ve huzurunun sağlanması için gece gündüz çalışan zabıtalarımızın 189’uncu kuruluş yıldönümü kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.” dedi.
Zabıta Teşkilatı’nın 189’uncu kuruluş yıldönümü nedeniyle, Manisa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanı Aydoğan İra, Şehzadeler Belediyesi Zabıta Müdürü İsmail Çetin ve Yunusemre Belediyesi Zabıta Müdürü Cengiz Şişmanlar Yunusemre Belediyesi Başkan Vekili İsmail Kadıoğlu’nu makamında ziyaret ettiler.
ZABITA MÜDÜRLERİNDEN BAŞKAN VEKİLİNE TEŞEKKÜR
Manisa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanı Aydoğan İra ve Şehzadeler Belediyesi Zabıta Müdürü İsmail Çetin, ziyarette yaptığı konuşmalarında, “Bizlerin bu gününde bizleri ağırladığınız ve yanımızda olduğunuz teşekkür ederiz.” dediler.
Yunusemre Belediyesi Zabıta Müdürü Cengiz Şişmanlar ise ziyarette Zabıta’nın geçmişi ile ilgi bilgi de verdiği konuşmasında, “Polis Teşkilatı’ndan bile daha eski olan bir geçmişimiz var. Zabıta teşkilatı gerçekten, belediyemizin, sizlerin, siyasilerin ve Belediye Başkanımızın dışarıdaki yüzü ve kolluk kuvveti konumundadır. Bizler vatandaşlarımızın sağlık ve huzuru açısından en önde görev alan bir birimiz. Biz Zabıta teşkilatı olarak bütün birimlerimizle bir bütün olarak çalışıyoruz. Hep birlikte, vatandaşlarımızın memnuniyetini daha da arttırmak için gayret göstereceğiz. Ayrıca size arkadaşlarım adına da ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Bizlerin kuruluş yıldönümünü ilk kutlayan Belediye Başkanlarımızdan bir tanesisiniz. Size hiçbir hatırlatma yapılmadan bizleri bu şekilde onure ettiğiniz için de ayrıca şahsınıza teşekkür ediyoruz.” dedi.
“ZABITALARIMIZ GÖREVLERİNİ LAYIKIYLA YERİNE GETİRİYOR”
Belediye bünyesinde bulunan Zabıta Müdürlüğü’nün neredeyse bütün birimlerle ortak çalıştığını ve yapmadığı hizmetin kalmadığının altını çizen Yunusemre Belediyesi Başkan Vekili İsmail Kadıoğlu ise, “Bizler Zabıta ekiplerinin, sadece sağlık ve huzur yönünden görev yaptıklarını biliyorduk. Ancak görüyoruz ki, Zabıta ekiplerimiz en zor görevlerin bile üstesinden geliyorlar. Bu zor görevlerinde Allah yardımcıları olsun diyorum. Bizler Manisa ili sınırları içerisindeki bütün zabıta personelinin görevini layıkıyla yerine getirdiklerini inanıyoruz. Bu vesileyle tekrar 189’uncu kuruluş yıldönümünü kutluyor, bu zorlu görevinizde de başarılar diliyorum.” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Manisa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Manisa ilinden Zabıtalardan, Kadıoğlu’na Tam Kadro Ziyaret hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 01 Eylül 2015 tarihinde saat 17 18’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Zabıtalardan, Kadıoğlu’na Tam Kadro Ziyaret haberi güncellenecektir.

  MANİSA NAMAZ VAKİTLERİ
  21 Ağustos 2017, Pazartesi
  • İmsak
   04:36
  • Guneş
   06:22
  • Öğle
   13:24
  • İkindi
   17:09
  • Akşam
   20:05
  • Yatsı
   21:38
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı