ADANA HABERLERİ

Zabıta sınavda

DHA
27.04.2017 - 11:22Son Güncelleme :
DHA

ADANA Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı'nca, 238 personeli kapsayan hizmet içi sınav yapıldı.
Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan açıklamada Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı dersliklerinde yapılan sınavla, zabıta personelinin mevzuatla ilgili ayrıntılı bilgi sahibi olması ve halka daha kaliteli hizmet verilmesinin amaçlandığı belirtildi. Açıklamada
"Zabıta hizmet içi mevzuat sınavı belirli aralıklarla yapılmaktadır. Böylece zabıta personelinin bilgilenmesi ve bilgilerin tazelenmesi amaçlanmaktadır. Zabıta amir ve memurlarının genel kültürlerini, meslek bilgilerini ve verimliliklerini artırmak, hizmete yatkınlıklarını sağlamak, geliştirmek, gelişen şartların gerekli kıldığı alanlardaki görgülerini artırmak ve onları daha üst kadrolara hazırlamak, sınavla amaçlanan hedefler arasındadır" denildi.

ADANA,(DHA)

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adana haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adana ilinden Zabıta sınavda hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Nisan 2017 tarihinde saat 11 22’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Zabıta sınavda haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı