KARS HABERLERİ

Zabıta Kars'ta inşaatları denetledi

DHA
31.03.2016 - 13:22Son Güncelleme :

Zabıta Kars'ta inşaatları denetledi

DHA

KARS, (DHA)-Kars Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, çevre güvenlik tedbirleri alınmayan inşaat halindeki binaları denetledi.

Belediye, havaların iyi gitmesiyle birlikte başlayan inşaatlara yönelik denetimlerini artırdı. Çevre tedbiri almayan veya ruhsatı olmadığı halde inşaata başlayan yapıları kontrol eden Zabıtalar, uyarılarda bulundu, bazı inşaatlara da tutanak tuttu. Gün boyu süren kontrollerde yapı malzemelerini kaldırımlara bırakarak yayaların gidiş ve gelişlerini önleyen, ayrıca çevre güvenliğini almayan inşaatların faaliyeti durduruldu. Çevre önlemi alındığı taktirde çalışmaların tekrar başlayabileceğini ifade eden yetkililer, can ve mal güvenliğinin her şeyin üstünde tutulduğunu bildirdiler. 

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kars haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kars ilinden Zabıta Kars'ta inşaatları denetledi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Mart 2016 tarihinde saat 13 22’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Zabıta Kars'ta inşaatları denetledi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı