ANKARA HABERLERİ

Zabıta 4 bin 941 esnafı uyardı

Hürriyet Haber
27.04.2017 - 15:59Son Güncelleme :

Mamak Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, bu yılın ilk dört ayında, pazar esnafından bakkalına, lokantasından pastanesine 21 bin 995 denetim yaptı. Bu denetimlerde ise 4 bin 941 esnafa uyarı verildi.

Hürriyet Haber

İlçede yapılan haftalık rutin denetimler sırasında gıda üretimi yapan iş yerlerinin hijyen kurallarına uyup uymadığını, işletmenin üretim izninin olup olmadığına ve ürünlerin saklanma koşullarına bakıldığını belirten Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, “Hijyen konusunda olumsuzluklar varsa uyarıyoruz. Gıda üretim yasasına aykırı üretim yapılmasını engelliyoruz. Biz hem denetim yapıyoruz hem de sağlıklı bir toplum yetişmesi için dikkatle çalışıyoruz” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Zabıta 4 bin 941 esnafı uyardı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Nisan 2017 tarihinde saat 15 59’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Zabıta 4 bin 941 esnafı uyardı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı