VAN HABERLERİ

YYÜ'de "Kentsel Dönüşüm" kişisel resim sergisi açıldı

DHA
31.03.2016 - 13:07Son Güncelleme :
DHA

VAN,(DHA)-YYÜ Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü Resim İş Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Ali Düzgün'ün "Kentsel Dönüşüm" adlı kişisel resim sergisi sanatseverlerin beğenisine sunuldu.

YYÜ Eğitim Fakültesi Mahire Bal Sergi Salonu’nda yapılan açılışa, Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr İsmail Çelik, Doç. Dr. Serap Yükrük, akademisyenler ve çok sayıda öğrenci katıldı. Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Düzgün, 44 yıllık sanat hayatında 42’nci sergisini açmaktan mutlu olduğunu belirterek, "İlk açtığım sergimin heyecanını bu gün aynı şekilde yaşıyorum. Sergime katılan herkese çok teşekkür ederim" dedi. Yağlı boyadan oluşan 40 eser bir hafta boyunca sanatseverlerin beğenisine sunulacak.FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Van haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Van ilinden YYÜ'de "Kentsel Dönüşüm" kişisel resim sergisi açıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Mart 2016 tarihinde saat 13 07’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça YYÜ'de "Kentsel Dönüşüm" kişisel resim sergisi açıldı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı