VAN HABERLERİ

YYÜ Mimarlık öğrencileri 'Kapı Tasarlıyorum' proje yarışmasında ödül aldı

DHA
31.03.2017 - 16:38Son Güncelleme :
DHA

VAN,(DHA)- VAN Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) Mimarlık Bölümü öğrencileri, Aslandağ Group markası Artella Ahşap Kapı Sistemleri tarafından düzenlenen 'Kapı Tasarlıyorum' yarışmasında mansiyon ödülü aldı.Aslandağ Group markası Artella Ahşap Kapı Sistemleri tarafından tüm Mimarlık, İç Mimarlık Ve Endüstri Ürünleri Tasarımı bölümleri öğrencilerine yönelik düzenlediği ulusal 'Kapı Tasarlıyorum' proje yarışmasında, YYÜ Mimarlık Fakültesi 1. sınıf öğrencileri Rabia Beyza Şimşat ve Mukaddes Numanoğlu, Türkiye çapında ödül alan 13 projeden biri seçildi. Ödül alan öğrenciler İstanbul Teknik Üniversitesinde yapılan törene katılarak ödüllerini ve plaketlerini aldı.

Ödül törenine YYÜ Mimarlık Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Yaşar Subaşı Direk, Danışman olarak Yrd. Doç. Dr. Güler Özyıldıran ve öğrenciler Rabia Beyza Şimşat ve Mukaddes Numanoğlu katıldı. Klasik kapı tasarımında Şimşat, modern kapı tasarımında da Mukaddes Numanoğlu mansiyon ödüllerini alırken törende YYÜ akademisyenlerine de plaket verildi.FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Van haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Van ilinden YYÜ Mimarlık öğrencileri 'Kapı Tasarlıyorum' proje yarışmasında ödül aldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Mart 2017 tarihinde saat 16 38’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça YYÜ Mimarlık öğrencileri 'Kapı Tasarlıyorum' proje yarışmasında ödül aldı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı