ADANA HABERLERİ

Yüzlerce Türk Bayrağı Optimum’da Dalgalandı

IHA
30.10.2015 - 12:59Son Güncelleme :

ALIŞVERİŞİN YANI SIRA ÖZEL GÜN VE HAFTALARIN ÖNEMİNE UYGUN DÜZENLENEN ETKİNLİKLERLE DİKKAT ÇEKEN ADANA OPTİMUM ALIŞVERİŞ MERKEZİ, CUMHURİYET’İN 92. YILINI COŞKUYLA KUTLADI.

IHA

Alışverişin yanı sıra özel gün ve haftaların önemine uygun düzenlenen etkinliklerle dikkat çeken Adana Optimum Alışveriş Merkezi, Cumhuriyet’in 92. yılını coşkuyla kutladı.
Büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ün liderliğinde ulusça verilen Kurtuluş Savaşı zaferini taçlandıran Cumhuriyet’in ilanının 92. yıl dönümünde yüzlerce Türk bayrağı, Optimum ziyaretçilerinin elinde dalgalandı.
Cumhuriyet kutlamalarına Adanalılar büyük ilgi gösterirken, çocukların ise bu sevinçlerini daha coşkulu yaşadıkları gözlendi. Ay yıldıza bürünen Optimum Alışveriş Merkezi’nde dağıtılan bayrakları ellerine alan çocuklar, gezilerini bayrakları sallayarak sürdürdü.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adana haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adana ilinden Yüzlerce Türk Bayrağı Optimum’da Dalgalandı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Ekim 2015 tarihinde saat 12 59’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Yüzlerce Türk Bayrağı Optimum’da Dalgalandı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı