Yüzde 95 indirim izdihamı

Hürriyet Haber
09 Ağustos 2009 - 13:04Son Güncelleme : 09 Ağustos 2009 - 14:46

MOL mağazalarının birinciden sonraki ürünlere yüzde 95 indirim kampanyanlı açılışı büyük ilgi gördü. Esenler Espri AVM'deki açılışa 40 binin üzerinde katılım oldu.

Açılış öncesi AVM dışında ve içinde kuyruk oluşturan vatandaşlar, açılışta büyük izdiham yarattı. bu nedenle 17.30'da yapılacağı duyurulan açılış daha önceye çekildi ve mağaza saat 24.00'e kadar açık kaldı.

Türkiye'deki 11'nci mağazasını açan ve 4 ayda 30 bin metrekarelik bir satış alanına ulaşan MOL'de sadece Türkiye'de üretilen ürünler satılıyor.

Yaptıkları açılışlar ve kendilerine gösterilen ilgiden çok memnun olduklarını ifade eden MOL İcra Kurulu Başkanı Oktay Özdemir, şunları söyledi:

"Türk üreticilerinin ürettiği kaliteli Türk ürünlerini halkımız benimsemiş ve takdir etmiştir. MOL olarak İtalyan modasını alman teknojojisi ve Türkiye’nin hammadde ve işçilik gücü ile birleştirdik."

EV HANIMLARINA BÜYÜK FIRSAT

MOL Esenler Espri AVM’nin açılışında ilk kez el işi ürününün sergilendiğini belirten Özdemir, kısa süre içerisinde bu ürünlerin tükendiğini anlattı. Yaklaşık 200 ev hanımının ürünlerini sergilediklerini belirten Özdemir, bu ev hanımlarının sadece açılış günü kişi başı ortalama 500 lira kazandıklarını söyledi.

Bu konsepti diğer mağazalara da yaygınlaştıracaklarını ancak ellerinde yeterli el işi ürün bulunmadığını belirten Özdemir, "Ev hanımlarına sesleniyorum. El işi ürünlerini bize ulaştırsınlar, biz mağazalarımızda bunları satacağız. Ayrıca yurtdışında yaptığımız anlaşmalarda bu el işi ürünlerin satışı da yer alacak." dedi.

İsteyen ev hanımları, mağazalara ürün göndermek ve bilgi almak için www.molstore.com adresine başvurabilir.
 

 

Etiketler:


    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı