« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yüzde 60 şampiyonuz

Cimbom’un milli yıldızı Hasan Şaş, Fenerbahçe’yi Fenerbahçeli yapan oyuncuların takımdan ayrıldığını söyledi, şampiyonluğun en büyük adayı olduklarını belirtti.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
BU sezon şampiyonluğun en büyük adayının Galatasaray olduğunu ifade eden Hasan Şaş, "Yüzde 60’lık bölüm bizim diyebilirim, çünkü Fenerbahçe’yi Fenerbahçe yapan futbolcular ayrıldı diye düşünüyorum. Ümit, Tuncay, Rüştü, Mehmet Yozgatlı, Fenerbahçe için önemli isimlerdi bence. Takım içinde o ruhu oluşturan isimlerdi. Şimdi onlar gitti, yerine yeni yıldızlar geldi. Onların birbirleriyle uyumu tabii ki biraz zaman alabilir, ama bizde hem yetenekli, hem koşan, hem mücadele eden bir takım ruhu var. Şampiyonluğun en büyük adayı biziz" dedi.

Sorumluluk arttı

Yeni transferlerden Lincoln ile çok iyi anlaştığını belirten Şaş, "Takıma çok iyi transferler yapıldı. Bu da açıkçası bizim sorumluluğumuzu daha da azalttı. Sanki üstümüzden bir yük kalktı. Bu transferler bizim de performansımızı etkiler. Daha rahat, daha olumlu olacağız. Ne kadar rahat olduğumuzu sezon başlayınca göreceğiz zaten. Ne kadar kaliteli transfer olursa, herkesin sorumluluğu yüzde 10 gibi bölünüyor" diye konuştu.

Antrenmanlarda, Feldkamp ile arasında geçen diyaloğun basına yanlış aktarıldığını da belirten Şaş, "Feldkamp ile konuştuklarım ile gazetelerde okuduklarım çok farklı. İnsanlara yanlış aksettiriliyor. Yanlış algılanıyor bence. Hocanın birebir konuşması, daha çok taktik uyum ile ilgili. Hasan takımda bir problemmiş, sanki kanserin bir bölgesiymiş gibi yansıtılıyor. " şeklinde konuştu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler