Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Yüzbaşıyı öldürenler yine sokaklarda

  Hürriyet Haber
  15.11.2009 - 12:43 | Son Güncelleme:

  2003 yılında Sualtı Taarruz Komandosu Yüzbaşı Zeki Şen'i bıçaklayarak öldüren madde bağımlısı gençlerin sonuncusu da tahliye oldu.

  Star Haber'in özel haberine göre, şimdi o gençler Beşiktaş Meydanı'nda tiner kullanıp gelip geçenlerden para istemeye devam ediyor.

  İşte Star TV'nin olay yaratan haberi / WEB TV

  SAT Komando Yüzbaşı Zeki Şen, 6 aylık yurtdışı görevinin ardından İstanbul'a dönmüş ve 5 Mayıs akşamı bir arkadaşının doğum günü kutlamasına katılmak üzere Taksim'e gelmişti. Taksim'de Yüzbaşı Şen'den para isteyen 3 madde bağımlısı genç, çıkan arbedenin ardından Şen'i bıçakla öldürmüşlerdi.

  O cinayete karışan gençlerin biri 20 ay, diğeri de 25 ay yatıtp tahliye oldu. Yüzbaşı'ya bıçağı saplayan ve o tarihte 16 yaşında olan Emrah Eraydın ise 3.5 yıl sonra dışarı çıktı ve sokaklara geri döndü.

  Yaptıkları için pişman olduğunu söyleyen Eraydın, dışarı çıkınca yine tiner kullanmaya başlamış. Beşiktaş Meydanı'nda arkadaşları ile birlikte tiner çeken Eraydın ve etrafındakiler yine gelip geçenlerden para ve sigara istiyor. Vermeyen olursa da aynı olayın tekrarlanması an meselesi...

  Etiketler: son dakika
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı