Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Yuvayı yapan dişi kuş bu kez öldürdü

  Turgay İKİNCİ/ŞALPAZARI (Trabzon), (DHA)
  07 Ekim 2008 - 12:38Son Güncelleme : 07 Ekim 2008 - 15:12

  Trabzon'un Şalpazarı ilçesinde bir kadın, duş almak için banyoya giren Zeynep Metin, kuşların yuva yaparak şofben bacasını tıkaması nedeniyle karbon monoksit gazından zehirlenerek öldü.

  BACAYA YUVAN YAPAN KUŞ ÖLÜMÜNE NEDEN OLDU

  Alınan bilgiye göre, Fidanbaşı köyünde annesiyle birlikte oturan Zeynep Metin (40), duş almak için banyoya girdi. Kızı banyoya girdikten sonra uyuyan anne Gülsüm Metin, sabah uyandığında kızını banyoda ölü buldu.

  Trabzon Adli Tıp Kurumu'nda yapılan inceleme ardından Zeynep Metin'in karbon monoksit zehirlenmesinden öldüğü belirlendi. Yapılan incelemede Zeynep Metin'in duş almadan önce banyo penceresini kapattığı, şofbenin bacasında bir kuşun yuva yaptığı ortaya çıktı. İçinde 4 yumurta bulunan yuvanın karbon monoksit gazının dışarı atılmasını engellemesi sonucu Zeynep Metin'in öldüğü bildirildi.

  Trabzonspor delegesi olduğu belirtilen Zeynep Metin'in Telekom'da memur olarak çalıştığı, bir süre önce de başka kurumda görevlendirilmek için havuza alındığı belirtildi. Bu nedenle yaklaşık 2 aydan bu yana köyde annesi ile birlikte kaldığı öğrenilen Zeynep Metin'in cenazesi bugün yapılan tören ardından Fidanbaşı Köyü'nde toprağa verildi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı