« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yusuf Kaplan: Beşiktaş yenilmeyecek bir takım değil

Turkcell Super Ligi'nin 2. haftasında yarın deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşacak olan Gaziantepspor'da, asbaşkan Yusuf Kaplan, "Beşiktaş yenilmeyecek bir takım değil. Gaziantepspor'un Beşiktaş'tan puan alması sürpriz sayılmamalı." dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Gaziantepspor, yarın İstanbul'da Beşiktaş ile yapacağı puan mücadelesinin hazırlıklarını, Celal Doğan tesislerinde yaptığı antrenmanla tamamladı.

Asbaşkan Yusuf Kaplan'ın başkanlık ettiği kırmızı-siyahlı kafile, İstanbul'a gitti. Kulüp başkan İbrahim Kızıl başta olmak üzere, çok sayıda yöneticinin de İnönü Stadı'ndaki maçta kırmızı-siyahlıları yalnız bırakmamak için yarın İstanbul'da olacakları bildirildi.

İtalyan teknik direktör Walter Zenga, Beşiktaş maçı için kadroya, 21 futbolcuyu aldı. Bu futbolcular şunlar:
 
Kenan Hasagiç, Oğuz Dağlaroğlu, Bekir İrtegün, Adem Dursun, Sinan Demircioğlu, Göksel Akıncı, Faruk Bayar, Mehmet Çoğum, Stelian Kırıta, Aytek Aşıkoğlu, Nikola Drincic, Özgür Yıldırım, Erdal Güneş, Önder Çengel, Engin Öztonga, Kaba Diawara, Cristian Zurita, Veysel Cihan, Ekrem Dağ, Erdal Kılıçaslan, Ali Bayraktar.

KAPLAN: "BEŞİKTAŞ YENİLMEYECEK BİR TAKIM DEĞİL"

Kafileye başkanlık eden asbaşkan Yusuf Kaplan, yarınki zorlu maçtan puan alacak güçte olduklarını belirterek,
"Geçen sezon İstanbul'da Beşiktaş'ı 1-0 yendik.  Beşiktaş yenilmeyecek bir takım değil. Yine ümitli gidiyoruz. Gaziantepspor'un Beşiktaş'tan puan alması sürpriz sayılmamalı." dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz