« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yusuf Denizli'ye yeşil ışık yaktı

Denizlispor'da uzun yıllar futbol oynayan ve geçen sezon önce Bursaspor, oradan da Beşiktaş'a transfer olan Yusuf Şimşek, yönetimin kendisini kiralık vermesi halinde ara transferde yuvaya dönebileceğini söyledi. Yusuf, "Denizlispor'un kurtuluş mücadelesinde ben de yer almak istiyorum" derken, Denizlispor'un kurmayları, Beşiktaş'tan Yusuf'un yanı sıra Batuhan Karadeniz ile Erhan Güven'i de kiralık istedi.

Ferah IŞIK / DENİZLİ, (DHA)
SON GÜNCELLEME

Denizlispor Başkanı Ali İpek ile Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören arasındaki görüşmelerin sürdüğü bildirildi. Ankaragücü'nden Ceyhun'la da ilgilenen Horoz, bu transfer olmazsa bir dönem Galatasaray'da forma giyen Sasa İliç'e yönelecek. Denizlispor, defans ya da orta sahaya bir yabancı futbolcu daha alacak.

Beşiktaş'ın kendisini kiralık listesine koyup koymayacağının henüz netleşmediğini belirten Yusuf, "Türk futbolunda bugün Yusuf varsa, bunu Denizlispor'a borçludur. Eğer Beşiktaş beni bırakmak istiyorsa, tercihim Denizlispor olur. Denizlispor'u kurtarmak için elimden geleni yaparım. Denizlispor ligden düşmemeli. Eski takımımın içinde bulunduğu durum içimi acıtıyor. Beşiktaş verirse, Denizlispor'un kurtuluş savaşında seve seve görev alırım" diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler