« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yürüyorsun Adrian koş, koş!

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş dünkü idmanda sık sık oyuncularını uyardı. Adrian’ı ise sert bir dille azarladı. Diğer futbolculara da hatalarını söyledi.

Ömür AVCI / DHA
SON GÜNCELLEME

İKİ günlük iznin ardından yeni sezon hazırlıklarına dün yeniden start veren Trabzonspor’un dünkü idmanına Teknik Direktör Şenol Güneş damgasını vurdu. İzinli olan Volkan Şen dışındaki tüm futbolcular katıldığı çalışmada Güneş bir hayli sertti. Taktik idmanını kenardan izleyen Güneş, yapılan pas ve pozisyon hatalarının ardından saha içine girerek oyuncuları sık sık uyardı.

Hazırlık maçında taraftarlara yasak

Adrian’a, “Yürüyorsun. Koş, koş” diye bağıran Güneş, diğer oyunculara yönelik de, “Yana veya öne atacağınız her pas önemli. Bu sizin attıklarınız pas değil. Dikkatli oynayın. Mümkün olduğunca yerden oynamaya çalışın. Alan daraltın, arkanızdaki hücum oyuncusunu kontrol edin. Presi grup halinde kayarak yapın” ifadesini kullandı.

Bu arada cumartesi Orduspor ile oynanacak hazırlık maçına kadar tüm antrenmanlar basına ve taraftara kapatıldı.

HES projesi ufkumuzu açacak

TRABZON Başkanı Sadri Şener, Hidroelektrik Santrali projesinin üretim lisansı almasının bordo mavili kulüp için büyük bir aşama olduğunu söyledi. Şener, “HES projesi kulübümüzün önüne yeni ve daha büyük ufuklar açacaktır. Bu proje ile Trabzonspor’un kasası kısa sürede dolacak” diye konuştu.

Liste için 13 Ağustos’u bekliyoruz

TRABZONSPOR’da yabancı forvet ve sol bek arayışlarını tüm hızıyla sürdürürken Genel Menajer Giray Bulak transferler için yurt dışına gitti. Genel Sekreter Hasan Yener, UEFA’ya liste bildirme tarihi olan 13 Ağustos’a kadar görüşmelerin sonuçlandırılacağını söyledi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler