"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Yürürlüğe konması zor planlar

Bazı projeleri, romantik ilişkileri veya planları icat etmek, akla getirmek ve uygulamaya koymak arasında fark olduğunu gözlemleyebileceğimiz günler.

Dolayısıyla, kavramsal olarak hazır olduğumuz veya hazırladığımız şeyleri gerçeğe dönüştürmenin zorluklarını fark edebiliriz.
Gereken mantıksal ve fiziki çalışmaların daha dikkatli yapılması faydalı olacaktır.
Harekete geçmeden önce zamanı yaymakta yarar var.
Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın.

Günlük Burç Yorumları

KOÇ
Mantıksız veya gerçekçi olmayan taleplerle karşılaşabilirsiniz. Daha özgün şeylerin arayışında olmalısınız. Uzun zamandır birlikte hareket ettiğiniz kişilerle konuşarak veya alışveriş yaparak ilginç objeler ve bilgiler edinebilirsiniz. Aşk hayatınız ve sevgi temalı ilişkileriniz olumlu yönde ilerliyor.

BOĞA
Kişisel düzenlemeler yapmanız gerekiyor, ancak mantıksız davranmamaya gayret etmeniz gerekebilir. Sinirlenerek sizi rahatsız eden konuları çözmeniz çözemezsiniz. Belli taktikler uygulamalı ve düşünceli çözümler üretmelisiniz. Uzlaşmacı, anlayışlı ve istekli olmanız sizi daha iyi bir kişi haline dönüştürebilir.

İKİZLER
Çok çalışarak faturalarınızı daha rahat ödeme şansını yakalayabileceğiniz günlerdesiniz. Ancak, hızlı para harcanması veya kazanılması söz konusu olan durumlardan ya da sizden faydalanmaya çalışan kişilerden uzak durmalısınız. Evinize, ailenize ve harcamalarınızı kısma yöntemlerine odaklanmalısınız.

YENGEÇ
Sizi dinlemeyen kişilere laf anlatmaya veya tavsiyelerde bulunmaya çalışmanın bir anlamı yok! Hoşlandığınız şeyler yapmayı planlamalı ve eğlenceli bulduğunuz kişilerle vakit geçirmelisiniz. İlgi alanlarınızı genişletin. Kendiniz ve ilerlemek istediğiniz yol konusunda iyi hissetmenize yardım edecek kişilerle aranızda bağlayıcı ilişkiler kurulabilir.

ASLAN
Görevlerinizi ihmal etmeniz veya bazı kişileri hayal kırıklığına uğratmanız durumunda problemler çıkabilir. Fiziksel anlamda kendinizi korumalısınız, bazı zorlanmalar sözlerinizi yerine getirmenizi zorlaştırabilir. Ön planda durmalı ve önemli ilişkilerinizi beslemelisiniz.

BAŞAK
Harekete geçmeli, çözüm önermeli ve problemlerden uzak durmalısınız. Uzlaşmacı olmamanız durumunda duygusal sorunlar ortaya çıkabilir. Yeni şeyler denemeli veya sizi seven ve ilgi bekleyen kişilerle zaman geçirmelisiniz. Tam kurtulmak üzere olduğunuz şeylere yakalanmanın bir anlamı olmayabilir.

TERAZİ
Etrafınızda size patronluk taslayan kişiler varken, kötü yoldan gitmeye çalışmanın olası sonuçlarının doğru hesaplanması gerekli. Daha önce ziyaret etmediğiniz veya farklı yerlerin yaşam kalitesiyle ilgili size bilgi sunan yerleri ziyaret etmelisiniz. Alışılmadık yerlerde çalışmanıza olanak tanıyan bir fırsat yeteneklerinizi daha iyi değerlendirmenizi sağlayabilir.

AKREP
Sadık kişilerin bağlılığını sorgulayabileceğiniz bir gün. Ancak, tavırlarınızı kırılan güvenin yeniden inşasının ne kadar zor olduğunu hatırlayarak ayarlamanız gerekli. Aşk hayatınız veya sevgi temalı ilişkilerinizde duygularınızı göstermekten çekinmemelisiniz. Düşüncelerinizi paylaşmanız özel hayatınızı özgün ve stressiz hale getirmenin yollarını bulmanızı sağlayabilir. Sezgilerinize güvenin.

YAY
Belli konularda yardım almak üzeresiniz. Ancak, sürekli şikayetler için uygun bir günde değilsiniz. Gururlu tavırların sizden beklenen şeyler konusunda sizi sıkıntıya sokmasına izin vermemelisiniz. Olumlu kişisel ya da yaşadığınız yerle ilgili değişikliklerin faydasını görebilir, bu yolla maddi gelirlerinizi de artırabilirsiniz.

OĞLAK
Öfkelenmek veya alınmak belli konuların gidişatını değiştirmeyecektir, bindiğiniz dalı kesmemeye dikkat etmelisiniz. Maddi konulardaki fikirleriniz ciddiye alınabilir veya kabul görebilir. Size katkısı olabilecek partner, ortak, sevgili veya işbirlikçilerle hareket etmeli, sizden ve yeteneklerinizden faydalanmaya çalışanlardan uzak durmalısınız. Zaman istemeli ve özgün kişilerle birlikte hareket etmelisiniz.

KOVA
Söylenenleri birebir yerine getirmenizin maddi gelirleriniz üzerinde olumsuz etkisi olabilir. Sizi zorlayan kişilere göre değil, aklınıza göre hareket etmelisiniz. Bazı konuları halletmesi ya da kontrolü ele alması için kimseyi beklemek zorunda değilsiniz. Fikirlerinizi uygulamaya koymak için harekete geçmelisiniz.

BALIK
Askıda kalmış anlaşmaların, düzenlemelerin veya hukuki konuların üzerinden geçilmesi gerekebilir ve ilerlemeniz için gerekli bilgiler elde edebilirsiniz. Ancak, çok az kontrolünüz olan konularda harekete geçme istekliliğinizde bir mantık hatası var sanırım Niobe’ce. Tekrar düşünün. Umulmadık kanallardan maddi gelirler söz konusu olabilir. Aşk hayatınız ya da sevgi içerikli ilişkileriniz çok şey vaat ediyor.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI