ADANA HABERLERİ

Yüreğir Belediyesi’nden Kan Bağışı Kampanyası

IHA
27.10.2015 - 15:35Son Güncelleme :

YÜREĞİR BELEDİYESİ İLE KIZILAY ADANA ŞUBESİ KAN BAĞIŞI KAMPANYASI BAŞLATTI.

IHA

Yüreğir Belediyesi ile Kızılay Adana Şubesi kan bağışı kampanyası başlattı.
Yüreğir Belediyesi bahçesindeki etkinliğe Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan ile Kızılay Adana Şube Başkanı Ramazan Saygılı, belediye meclis üyeleri ve çalışanlar katıldı.
Başkan Çelikcan, Kızılay Adana Şube Başkanı Ramazan Saygılı’nın her zaman güzel ve hayırlı işlerin içerisinde olduğunu belirterek, "Kızılay dünyanın her yerine yardım götüren saygın bir dernektir. Kızılay savaşta ve barışta halkın kara gün dostudur. Savaşta yaralananlara yardım götürür, ölenlerin ailelerine yardımcı olur. Barışta ise deprem, sel, yangınlarda zarar gören ailelere yardımcı olur. Fakirleri gözetip, yardım yapar. Bu yönleriyle yaptıkları işler çok önemlidir. Kızılay’ın, insanlara yaptığı bu yardımlar, yine insanların Kızılay’a yaptığı yardımlar sayesinde gerçekleşir. Kızılay bu anlamda kendini ispat etmiş çok önemli kuruluşumuzdur" dedi.
Katkılarından dolayı Kızılay Adana Şube Başkanı Ramazan Saygılı Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan’a plaket sundu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adana haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adana ilinden Yüreğir Belediyesi’nden Kan Bağışı Kampanyası hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 15 35’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Yüreğir Belediyesi’nden Kan Bağışı Kampanyası haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı