Spor Yüreğinizi koyun
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yüreğinizi koyun

YEREL HABERLER YÜREĞİNİZİ KOYUN

Beşiktaş Başkanı, takımının sergilediği futbolun sezon başından beri herkesi kıskandırdığını belirtip, ‘‘Yenseniz de yenilseniz de yüreğinizle oynayın. Centilmenliği de elden bırakmayın’’ dedi.

Size güveniyoruz

Beşiktaş Başkanı Serdar Bilgili, G.Saray maçı öncesi kampta futbolcularla birlik ve beraberlik yemeği yedi. Bilgili, ‘‘Avrupa'nın en iyi kadrosuna sahibiz. BJK İnönü Stadı'nda G.Saray'ı yenseniz de, yenilseniz de yüreğinizi ortaya koyarak oynayın. Centilmenliği elden bırakmayın. Sizlere yönetim olarak inanıyor ve güveniyoruz’’ dedi.

Yükselen değer

Bilgili,
Futbol Şube Sorumluları Yıldırım Demirören, Kıvanç Oktay’ın katıldığı yemekli toplantıda sezon başından bu yana sergilenen futbolun herkesi kıskandırdığını ileri sürerek şöyle konuştu: ‘‘Beşiktaş hem ekonomik hem de futbol sahalarındaki yükselişi ile Avrupa'nın yükselen değeri olmuştur.

Taşlar oturdu

Ligdeki namağlup unvanımızı sürdüreceğiz. Göreve geldiğimizden bu yana kurumsallaşan kulübümüzde taşlar yerine oturdu. Avrupa'da bile futbol takımları transfer taksitlerini dondururken, Beşiktaş olarak tüm futbolcularımızın alacaklarını gününden önce ödüyoruz. UEFA'nın 2004 kriterlerini 1 yıl önceden hayata geçiriyoruz.’’

Kaptanlardan söz

Başkan ve yönetimin desteğine teşekkür eden Kaptan Tayfur ile Sergen ise ‘‘Takım olarak başarıya endekslendik. Başkan ve yönetimimizin gece gündüz çalışarak kulübümüzün başarısı için seferber olmalarını unutmuyoruz. Siyah beyaz için gönül vermiş tüm futbolcu arkadaşlarımızla BJK İnönü Stadı'nda galibiyet serilerimize bir yenisini ekleyeceğiz’’ dedi.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle