"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Yurdal bey’in aşk gemisi

Ivana Sert’le boşanma davaları süren Yurdal Sert, bu yaz yerli yabancı birçok güzelle görüntülendi.

Ivana Sert’in “Artık tutamıyoruz” dediği Yurdal Bey, önceki gün de Bodrum’da, işadamı Selim Yerebakan’ın Magnum isimli sürat motoruyla gezintideydi. Şarkıcı Altay, Emre Kütük ve Şahan Gökbakar’ın son filmi “Celal ile Ceren”de oynayan Timur Kunt’un da olduğu teknede neşeli görünen Yurdal Sert, arkadaşlarıyla koylarda gezdi.

Aile boyu tatil

İş dünyasının önde gelen isimlerinden Jefi Kamhi, eşi, çocukları ve torunlarıyla Bodrum’da tatil yapıyor. Yalıkavak’taki Highlight Otel’in içindeki Moon Beach’te deniz ve güneşin keyfini çıkaran Cefi-Yasemin Kamhi çiftine büyük kızı Melda Kosif ve eşi Sinan Kosif’in yanı sıra uzun zamandır yurtdışında olan Lara Kamhi de eşlik ediyor.

Cannes tatili

TFF Başkanı Yıldırım Demirören, yaz boyunca işlerinin yoğunluğundan dolayı ailesiyle tatil yapamamıştı. Bayramı fırsat bilen ve “İş arasında tatil yapmaya gidiyoruz” diyen Demirören, ailesiyle tatil yapacağı Cannes’a giderken havaalanında görüntülendi. Bu arada başkanın kızı Yelda Demirören de, dayısı Alican Ulusoy’la çektirdiği Cannes tatilinden fotoğrafları Instagram’da paylaştı.

Evli mutlu çocuklu

Gamze Özçelik ile yaşadığı aşkla adını duyuran işadamı Mehmet Mutlu, Melisa Tokgöz ile evlenerek bekarlığa veda etmişti. Bu evlilikten Cezmi adında bir de oğlu olan Mehmet Mutlu, önceki gün Bodrum’da görüntülendi. Cezmi’nin babasına olan benzerliği ise dikkat çekti.

X