MANİSA HABERLERİ

Yunuskent'te örnek dairelere ziyaret

DHA
27.03.2017 - 15:25Son Güncelleme :
DHA

MANİSA'nın Yunusemre ilçesinde hayata geçirilen 5 bin 500 konutluk Akgedik Yunuskent Toplu Konut Projesi'nde 2 Nisan tarihinden itibaren her pazar günü örnek daire gezilebilecek.
Yunusemre Belediyesi'nin Toplu Konut İdaresi (TOKİ) işbirliği ile hayata geçirdiği 5 bin 500 konutluk Akgedik Yunuskent Projesi'nin bin 101 konutluk ilk etabında iş güvenliği önlemleri ve mevsim şartlarından dolayı daha önce gezilemeyen örnek daire 2 Nisan 2017 tarihinden itibaren her pazar günü gezilebilecek. Hak sahipleri kendi araçlarıyla gelebilecekleri gibi, belediyenin önünden kalkacak belediyeye ait otobüs ve ayrıca 19 numaralı özel halk otobüsü ile de toplu konut alanına ulaşabilecek. Örnek daire 13.00 - 16.00 saatleri arasında gezilebilecek. Terminal-Akgedik güzergahında hizmet veren özel halk otobüsü pazar günü vatandaşlar için ilave sefer koyacak. Yunusemre Belediye Başkan Yardımcısı Kılıç Kaya, herhangi bir sıkıntı ve izdiham yaşanmaması için vatandaşlara uyarılarda bulunarak "İlk günlerde yoğunluk olabilir. Vatandaşlarımız rahat olsun. Her pazar ziyaret devam edecek. Hedefimiz tüm hak sahiplerinin örnek daireyi ziyaret edebilmesidir. Ayrıca toplu konut alanını merak eden veya diğer etaplara başvurmak isteyecek vatandaşlarımız için de seyir terasları oluşturulmuş olup, arabalarını park ederek seyir alanından inşaat sahasını seyredebilirler" dedi.

Mehmed Hakkı ÖZBAYIR/MANİSA,(DHA)
FOTOĞRAF

 


 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Manisa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Manisa ilinden Yunuskent'te örnek dairelere ziyaret hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Mart 2017 tarihinde saat 15 25’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Yunuskent'te örnek dairelere ziyaret haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı