MANİSA HABERLERİ

Yunusemre Belediyesi Personeline Seminer Verildi

IHA
28.10.2015 - 12:48Son Güncelleme :

YUNUSEMRE BELEDİYESİ PERSONELİNE DİSİPLİN MEVZUATI VE 4483 SAYILI MEMURLAR VE DİĞER KAMU GÖREVLİLERİNİN YARGILANMA USULÜ HAKKINDA KANUN KONULU SEMİNER VERİLDİ.

IHA

Yunusemre Belediyesi personeline Disiplin Mevzuatı ve 4483 sayılı Memurlar ve Diğer Kamu Görevlilerinin Yargılanma Usulü Hakkında Kanun konulu seminer verildi.
Yunusemre Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü İş Sağlığı ve Güvenliği Şefliği’nce Yunusemre Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen seminere konuşmacı olarak ilk gün İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nde görevli Maarif Müfettişi Fisun Seçkin, ikinci gün ise İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nde görevli Maarif Müfettişi Murat Yıldırımkaya katıldı.
Seminerde iki gün boyunca personele Disiplin Mevzuatı Kuralları, Kamu Görevlisinin Yapması ve Yapmaması Gereken Konular, Disiplin İşlerinin Şekli ve Nasıl Bir Yol İzleneceği, Soruşturma Nasıl Açılır Soruşturmada Nasıl Belgeler Toplanır ve Bir Kamu Görevlisinin İşini Sağlıklı Yürütmesi Hem Kendisi Hem Amirinin Hem Çalışanların Hem de Hizmet Alanların Memnuniyetinin Sağlanması konuları anlatıldı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Manisa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Manisa ilinden Yunusemre Belediyesi Personeline Seminer Verildi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 12 48’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Yunusemre Belediyesi Personeline Seminer Verildi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı