Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yunanistan'a açık idman

Yunanistan milli takımının teknik direktörü Otto Rehagel, A Milli Takımımızın gizli taktik çalışmasını izleme fırsatı buldu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

2004’te Avrupa, 2006’da ise Dünya Şampiyonaları’nı ‘pas’ geçtik. İşte bu nedenle 2008’de Avusturya ile İsviçre’nin ortaklaşa düzenleyeceği Avrupa Şampiyonası’na katılmayı çok istiyoruz.. Ve hep birlikte bir gerçeğin farkındayız: Çok zorlu maratonda zafer için önümüzde sadece üç engel kaldı, Yunanistan, Norveç ve Bosna Hersek...

Moldova’daki şok beraberliğin ardından yarın Yunanistan ile oynayacağımız maçn önemi kat kat arttı. Fanatik Gazetesi'nin haberine göre, ay-yıldızlılarımız işte bu kritik sınava hazırlanırken, hocamız Fatih Terim stratejik bir hataya imza attı.

Hiç hesaba katılmadı
Fatih hoca; Riva’dan Swiss Otel’e geçişi bir gün önceye aldı. Dün öğle saatlerinde otele yerleşen Milliler, maçımız Ali Sami Yen’de olmasına karşın, saat 19.30’da İnönü’de çalıştı. Taktik idmanı olacağı için Türk gazetecilere sadece 15 dakika izin veren Terim, bir büyük detayı kaçırmıştı. Çünkü Yunan kafilesi saat 18.00’de İstanbul’a gelmiş ve Ritz Carlton Oteli’ne yerleşmişti. Üstelik teknik direktör Otto Rehagel’in odasından, Millilerimiz’in taktik idmanı tüm detaylarıyla takip edilebiliyordu.


Bunları da Beğenebilirsiniz