« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yumurtalı protesto

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Küme düşen Atletico Madrid'in sahasında Sevilla ile 1-1 berabere kaldığı maçta evsahibi takımı protesto eden taraftarları sahaya yabancı madde yağdırdı.

İSPANYA Ligi'nde küme düşen iki takımın mücadelesinde Atletico Madrid sahasında Sevilla ile 1-1 berabare kalırken, taraftarlar evsahibi takımı protesto etti, sahaya yumurta ve yabancı madde yağdırdı. Önceki hafta ligden düşmesi kesinleşen ve 66 yıllık 1. Lig kariyerini küme düşerek noktalayan Atletico Madrid, 32. dakikada Portekizli orta saha oyuncusu Hugo Leal ile öne geçti, ancak üstünlüğü koruyamadı. Sevilla 43. dakikada Yunanlı golcüsü Vassilas Tsartas ile beraberliği yakaladı.

Beraberlik golünden sonra iyice çileden çıkan Atletico taraftarları sahaya yabancı madde yağdırmaya başladı. İlk yarı sonunda Atleticolu futbolcular soyunma odasına yumurta yağmuru altında giderken, ikinci yarıda tribünlerden koltukları söken taraftarlar sahaya fırlattı. Olaylar nedeniyle karşılaşma zaman zaman durdu. Güvenlik güçleri olaylara müdahale ederken, futbolcular maç sonunda sahayı polis korumasında terk etti.

TARAFTARLARINI KIZDIRDI Küme düşen Atletico Madrid'in Sevilla ile sahasında 1-1 berabere kalması taraftarlarını iyice çileden çıkardı. Taraftarlar futbolculara yumurta ve yabancı madde yağdırdı, tribündeki koltukları sökerek oyun alanına fırlattı. Olaylar nedeniyle karşılaşma zaman zaman durdu.


Bunları da Beğenebilirsiniz