MERSİN HABERLERİ

'Yumurtaları Kırmadılar' madalyaları kaptılar

DHA
28.03.2016 - 16:48Son Güncelleme :

'Yumurtaları Kırmadılar' madalyaları kaptılar

DHA

MERSİN'in Erdemli İlçesi'nde eğitim veren Elif Bulut Anaokulu'nun 'Yumurtam Çatlamasın' projesi tamamlandı.  başarıyla tamamlayan minik öğrencilere başarı madalyaları verildi. 
İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Onaç, Okul Müdürü Sedat Toker ve ailelerin de katıldığı törende, 18 öğrenci teşekkür belgelerini alıp madalyalarına kavuştu.  Törende konuşan   Müdür Toker, 'Kır Çiçeği Sınıfı' öğretmeni Tülay Algan önderliğinde bu yıl ilk defa 'Değerler Eğitimi' kapsamında hazırlanan projeyi öğrencilerle birlikte uyguladıklarını bilenrterek,      "Projemizin amacı öğrencilerimizin küçük yaşta sorumluluk sahibi olması ve verilen görevleri en iyi şekilde yerine getirme olgusunu kazandırmaktır. Bu kapsamda, öğrencilerimize teslim ettiğimiz yumurtaları bir hafta boyunca kırmadan saklayıp okula eve götürüp getirmelerini istedik. Öğrencilerimiz bu projede çok başarılı oldular. Sınıf öğretmenimiz Tülay Algan'a ve öğrencilerine çok teşekkür ederim" dedi.
Konuşmaların ardından sahneye çıkan minik öğrencilere belgeleri ve madalyaları takdim edildi.

Mehmet DOĞANER / ERDEMLİ(Mersin),(DHA)
MD(AŞ/YB)(28.03.2016)(FOTOĞRAF)

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Mersin haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Mersin ilinden 'Yumurtaları Kırmadılar' madalyaları kaptılar hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Mart 2016 tarihinde saat 16 48’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça 'Yumurtaları Kırmadılar' madalyaları kaptılar haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı