ANKARA HABERLERİ

Yumruklar madalya kampında

Hürriyet Haber
28.03.2016 - 15:57Son Güncelleme :

Samsun’da 8-18 Nisan’da düzenlenecek 2016 Avrupa Kıtası Kalifikasyon Turnuvası’na hazırlanan Erkek Milli Boks Takımı’nın kampı başladı.

Hürriyet Haber

Başantrenör Seyfullah Dumlupınar, yaptığı açıklamada, 2016 olimpiyatları öncesinde 2016 Avrupa Kıtası Kalifikasyon Turnuvası’na hazırlandıklarını söyledi. Kamp çalışmalarının çok iyi gittiğini belirten Dumlupınar, “Şu anda takımımız iyi durumda. 28 sporcumuzla yavaş yavaş takımımızı şekillendiriyoruz. Samsun’daki kalifikasyonda ülkemizi en iyi şekilde temsil edip olimpiyatlara vize alıp katılmayı düşünüyoruz” dedi. Kampı günde iki antrenmanla sürdürdüklerini ifade Dumlupınar, “Yoğun bir antrenman periyodumuz var. Genel antrenman periyodumuz da çok verimli geçti. Şu anda özel antrenman periyodundayız. İnşallah burada hak ettiğimiz şekilde sporcularımızı iyi antre ederek sonuca ulaşmayı düşünüyoruz” diye konuştu. Dumlupınar, kampın 28 Mart’a kadar süreceğini kaydetti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Yumruklar madalya kampında hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Mart 2016 tarihinde saat 15 57’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Yumruklar madalya kampında haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı