« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Yükümüz Basketbol Rotamız Eskişehir"

Türkiye Basketbol Federasyonu'nca düzenlenecek “Kadınlar All Star 2011” etkinliği için “Yükümüz Basketbol Rotamız Eskişehir” sloganıyla hazırlanan basketbol treni, 15 Ocak'ta Eskişehir'e özel misafirlerle gelecek.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Alınan bilgiye göre, Anadolu Üniversitesi (AÜ) İki Eylül Yerleşkesi'ndeki Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) Spor Salonu'nun açılışı kapsamında gerçekleşecek “Kadınlar All Star 2011” etkinliği için özel olarak hazırlanan basketbol treni, Haydarpaşa Garı'ndan 15 Ocak saat 09.15'de hareket edecek.

Eski kadın basketbolcular, All Star'da forma giyecek oyuncular, kulüp temsilcileri ve Türkiye Basketbol Federasyonu yöneticilerinden oluşan 150 kişilik davetli grubu, Eskişehir'e birlikte gelecek.

Toplam 22 bin 800 metrekare kapalı alana, 5004 seyirci kapasitesine sahip AÜ BESYO Spor Salonu'nda, 16 Ocak'ta, “Yıldızlar karması özel gösteri maçı, Gripin konseri, Ayça Şen, Mustafa Özben, Face Team smaç şov, dans gösterileri, 3 sayı, yetenek ve seyirci yarışmaları” gibi etkinlikler gerçekleştirilecek.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler