MUĞLA HABERLERİ

Yüksel; “MHP’de Milas’ın Adayı Yok Diyorlarmış. Biz Varız”

IHA
22.09.2015 - 11:00Son Güncelleme :

MHP'Lİ FERHAT YÜKSEL, AÇIKLAMALARDA BULUNDU

IHA

25. Dönem Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Muğla Milletvekili Adayı olan Dr. Ferat Yüksel, “1 Kasım seçimlerinde milletvekili adayı gibi çalışmaya devam edip Liderimiz Devlet Bahçeli’yi iktidara taşıyacağız” dedi.
7 Haziran seçimlerinin çalışkan ismi Dr. Ferat Yüksel 1 Kasım’da yapılacak 26. Dönem Milletvekilliği Genel seçimlerine neden aday olmadığını gerek sosyal medya gerekse kişisel internet sitesi üzerinden yaptığı açıklamayla duyurdu. Dr. Yüksel Milliyetçi Hareket Partisi’nde Milas’ın adayı olmadığını düşünenlere “MHP’de Milas’ın adayı yok diyorlarmış. Biz varız” diyerek bir nefer olarak partisine hizmet edeceğini vurguladı.
İşte Dr. Ferat Yüksel’in yayınladığı açıklama; “İsrafsaray sakinin buyurması üzerine tekrarlanan seçimler için milletvekili aday listelerinin verildiği 18 Eylülden bu yana telefonum susmuyor. Listede niye adın yok. Diyorum ki aday adayı olmadım ki aday olabileyim. Ben bir kamu görevlisiyim. Yeniden Muğla’dan milletvekili adayı olabilmem için 31 Ağustos 2015 saat 17:00’a kadar memuriyetten istifa etmem gerekiyordu. Etmedim. Niye mi aday adayı olmadım? Bir kaç tane nedeni vardı. Karşılıksız Sevdalı Olduğum Büyük ÜLKÜM’ün hilallerinin gölgesinde aday olmak büyük bir onur, sorumluluk ve vebal benim için. 3 ay önce yapılan seçimlerde 5. Sıradaydım ama ciddi bir kampanya yürüttük yol arkadaşlarımla. Boyumu aşan bir bütçe harcadım. Helali hoş olsun. Ama bugün yeniden bir seçimin yükünü taşıyacak param yoktu. Efendim olduğu kadar yaparsın dediler. ’Ülkücü bir vadide çalı ise bile en güzel çalı olmalı’ düsturuna inanan bir neferim ben. Nasıl olur da Ülkem, Partim olmak yada olmamak seçimine giderken dün yaptığımın bugün eksiğini yapardım. Adaylık gibi bir sorumluluğu ve vebali taşıyacak gücüm olmadığını bile bile nasıl yer işgal ederdim listede. Ha 5. sırada olmuşum, ha 1. Sıra, ha hiç sıralama da olmamışım ne fark eder. ‘Lokomotif şart değil yürüyerek de koşulur Ülkü’ye’ diye haykırmamış mıydım aylar önce. 5. sırada Ülkü yoluna hizmet için nasıl gece gündüz çalıştım ise şimdi ise hiç listede yer alamayan bir neferin nasıl bir çalışacağını göstermeye geldi sıra. Heyecanlıyım. Kendimi bulunmaz Hint kumaşı sanıp her dönem aday olmak Ülkücünün adabına yakışmaz. Yeni isimlere, yeni filizlere yol vermek adına kenarda durmasını da bilmek gerek bazen. Birde şunu ifade edeyim aday adayı olsaydım yazılır mıydım listeye bilmiyorum. Ne önemi var. Daha iyi sırada olman lazım bu sefer dediler hemşerilerimiz. Ne haddime topu topu 2 ay çalışıp bir hak yada alacak iddiamız mı olacak davamızdan asla. Sadece borcum davama değil artık. Beni bağrına basan Milaslı-Muğlalı partili partisiz tüm hemşerilerime borcum var. Saman alevi gibi gelip gittik sanılmasın. Verdiğim her sözün arkasındayım. Öncelikli olarak Muğla’yı cezalandıran AKP iktidarı ile mücadele edeceğiz. Sonra Muğla ve Milaslılar AKP’den kaçıp bize mecbur oy verecek diyerek çantada keklik görüp hizmet üretmeyen yerel iktidar CHP’den de bu hizmetsizliğin hesabını soracağız. Çamurlu sokak diye adını değiştirdiğim Çamlı Sokak sanırım bu kışı da çamurlu geçirecek. Çizmelerimizle Milas’ın Çamurlu sokaklarında olmaya devam edeceğiz. Kaderine terk edilmiş köylerimizde köylülerimizin çığlığı olmak için çırpınacağız. Kurban Bayramının ardından yollara düşeceğiz. Tabi ki Liderimiz Devlet Bahçeli’yi Başbakan yapmaya ant içmiş, hiç beklentisiz mücadele eden Muğla İL Teşkilatımızın öncülüğünde”

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Muğla haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Muğla ilinden Yüksel; “MHP’de Milas’ın Adayı Yok Diyorlarmış. Biz Varız” hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 22 Eylül 2015 tarihinde saat 11 00’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Yüksel; “MHP’de Milas’ın Adayı Yok Diyorlarmış. Biz Varız” haberi güncellenecektir.

  MUĞLA NAMAZ VAKİTLERİ
  21 Ekim 2017, Cumartesi
  • İmsak
   05:37
  • Guneş
   07:13
  • Öğle
   13:02
  • İkindi
   16:06
  • Akşam
   18:31
  • Yatsı
   19:54
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı