HAKKARİ HABERLERİ

Yüksekova'da öğrencilere moral ve motivasyon anlatıldı

DHA
25.04.2017 - 15:19Son Güncelleme :
DHA

Yaşar KAPLAN/YÜKSEKOVA(Hakkari),(DHA) -HAKKARİ'nin Yüksekova İlçesi'nde "Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışması" ödül töreni düzenlendi. Törende Kişisel Gelişim Uzmanı ve Eğitimci Sıtkı Aslanhan da Yüksekovalı öğrencilere moral ve motivasyon konularında bir seminer verdi.

Yüksekova Selahaddin Eyyübi Kültür merkezinde düzenelenen ödül törenine Kişisel Gelişim Uzmanı ve Eğitimci Sıtkı Aslanhan, Ender Akdoğan, İlçe Müftüsü Mehmet Korkut, okul müdürleri, öğretmen ve öğrenciler katıldı. Kişisel Gelişim uzamnı ve Eğitimci Aslanhan, öğrencilere "Moral ve Motivasyon" konulu bir seminer verdi. Aslanhan, öğrencilere arkadaş, aile ilişkileri, ders çalışma ve sınav konularında bilgi ve deneyimlerini aktardı. Seminerden büyük keyif alan öğrenciler, bu tür faaliyetleri Yüksekova'da daha sık görmek istediklerini söyledi.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hakkari haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Hakkari ilinden Yüksekova'da öğrencilere moral ve motivasyon anlatıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Nisan 2017 tarihinde saat 15 19’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Yüksekova'da öğrencilere moral ve motivasyon anlatıldı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı