« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Yükseği Hedefle" Kerem Tunçeri ile başlıyor

The Walt Disney Company Türkiye, Disney XD'nin "Yükseği Hedefle" adlı projesini Türkiye Milli Basketbol Takımı oyuncusu Kerem Tunçeri ile başlatıyor.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Disney XD'nin "Yükseği Hedefle" projesi çocuklara, onlara ilham veren kişilerle, hayatta bir kez yaşayabilecekleri bir deneyim şansı sunuyor. "Koçluk" kampanyası, Türk Milli Takımı ve Efes Pilsen'in başarılı oyun kurucusu Kerem Tunçeri, foto muhabiri Yaşar Saygı ve gazeteci Zafer Büyükavcı ile başlıyor. Disney XD'nin "Yükseği Hedefle" projesi üç ayda bir, ülkenin dört bir yanındaki çocuklara, gerçek potansiyellerine ulaşmayı öğrenmek üzere farklı alanlarda koçluk alma fırsatları sunacak. Disney XD'nin "Yükseği Hedefle" projesi çocuklara, uluslararası başarılara sahip basketbol oyuncularından, dağcılardan ilham alarak, sevdikleri şeyi yapma ve yaptıklarını sevmeyi öğretecek.

Disney XD'nin "Yükseği Hedefle" projesini Kerem Tunçeri başlatıyor. Türkiye Milli Basketbol Takımı'nda ve Efes Pilsen'de oyun kurucu olarak oynayan Kerem, "Küçüklüğümde annemle babam bana, yapabileceklerimin sınırı olmadığı söylerdi ve bu hayat boyu felsefem oldu. Disney XD'nin 'Yükseği Hedefle' projesi, yeteneklerimi, bilgimi ve deneyimimi, yeni nesil spor tutkunlarıyla paylaşmamı ve akıllarına gerçekten bir şey koyarlarsa ve yükseği hedeflerlerse yapamayacakları hiçbir şey olmadığını aşılamamı sağlayacak" dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz