YALOVA HABERLERİ

Ytso Ramazanda 800 Aileye Yardım Yaptı

IHA
23.07.2015 - 17:35Son Güncelleme :

YTSO BAŞKANI TAHSİN BECAN RAMAZAN'DA 800 AİLEYE YARDIM YAPILDIĞINI AÇIKLADI.

IHA

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), ramazan ayı dolayısıyla toplam sekizyüz ihtiyaç sahibi aileye gıda yardımında bulunuldu.
Konu ile ilgili bir açıklama yapan YTSO Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Becan, “Üyelerimizden aldığımız güçle YTSO olarak sosyal sorumluluklarımızı en iyi şekilde yerine getirmeye gayret gösteriyoruz. Her yıl olduğu gibi bu ramazan ayında da ihtiyaç sahibi aileleri desteklerimizi sürdürdük. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden gelen 40.000 TL’lik destek ile 800 adet yardım paketi hazırlattık. Başkanlığını Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan Kaan Saruhan’ın yaptığı, Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Saraç ve Meclis Üyeleri Hüseyin Toftar ve Selahattin Yıldız’dan oluşan komisyonun kararı doğrultusunda hazırlatılan erzak paketleri Altınova’dan Armutlu’ya kadar ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaştırıldı. Yardım paketlerinin içinde bir ailenin en çok ihtiyaç duyduğu maddeler yer almış ve olabilecek en uygun maliyetle en iyinin verilmesi sağlanmıştır. Yapılan yardımlara ilişkin, teslim ettiğimiz kurumlardan kaşeli ve imzalı olmak üzere paketlerin kimlere dağıtıldığına ilişkin adres ve telefonlu isim listesi tarafımızca alınmış olup, tutanakları ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğine iletilmiştir Sosyal sorumluluk bilincimizle tüm üyelerimiz adına ve onların katkılarıyla gerçekleştirdiğimiz bu yardımların bütçe imkânlarımız doğrultusunda gelecek dönemlerde de yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Yalova haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Yalova ilinden Ytso Ramazanda 800 Aileye Yardım Yaptı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 23 Temmuz 2015 tarihinde saat 17 35’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Ytso Ramazanda 800 Aileye Yardım Yaptı haberi güncellenecektir.

YALOVA NAMAZ VAKİTLERİ

19 Nisan 2018, Perşembe
 • İmsak
  04:40
 • Guneş
  06:12
 • Öğle
  13:08
 • İkindi
  16:52
 • Akşam
  19:53
 • Yatsı
  21:19
Sayfa Başı