« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yozgatlı ve Baki'yi istemiyorum

Beşiktaş Teknik Direktörü, Başkan Yıldırım Demirören’e verdiği raporda, "Mehmet Yozgatlı ve Baki Mercimek’i önümüzdeki sezon kadroda düşünmüyorum" dedi.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME
BEŞİKTAŞ’ta bir yandan dış transfer çalışmaları sürerken, diğer taraftan takımdan gönderilecek oyuncuların adları da şekillenmeye başladı. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam, dün takımdan ayrılmasını istediği oyuncuların listesini yönetime bildirdi. Başkan Yıldırım Demirören, Genel Sekreter Kenan Öner ve Menajer Sinan Engin’le bir görüşme yapan Sağlam, "Baki Mercimek ve Mehmet Yozgatlı’yı istemiyorum" dedi. Ricardınho’nun Katar’a transferinin ardından siyah beyazlı takımın sistemine uymayan oyuncular konusunda bilgi veren Sağlam, şunları söyledi: "Mehmet Yozgatlı’dan çok umutluydum. Ancak, sakatlığı ve uyum sorunu nedeniyle faydalı olamadı. Baki ise istikrarsız. Bu iki oyuncu ile gelecek sezon çalışmak istemiyorum.

Ali Tandoğan’ın alternatifini bulmak çok zor. Bu oyuncunun takımda kalmasından yanayım. İstanbul Büyükşehir Belediyesporlu Zeki, Mersin İdmanyurdu’nun kaptanı Evren, Bursasporlu Mustafa Sarp, Offenbach’da oynayan Güngör Bayrak transfer edilirse güçleniriz."

Demirören’den müjde

Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören ise, Ertuğrul Sağlam’ın takımda görmek istediği iki Çek futbolcu Zapotocny ile Sivok’un transferinin büyük ölçüde bitirildiğinin müjdesini verdi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz