YOZGAT HABERLERİ

Yozgat TSO Yatırımcıları Yozgat’a Davet Edecek

IHA
29 Temmuz 2015 - 17:31Son Güncelleme : 29 Temmuz 2015 - 17:32

YOZGAT TSO BAŞKANI METİN ÖZIŞIK, YATIRIMCILARI YOZGAT'A DAVET EDECEK

IHA

Yozgat Ticaret ve Sanayi Odası (TSO), büyük şehirleri gezerek Yozgat’ın tanıtımını yapıp, iş adamlarını Yozgat’a yatırıma davam edecek.
Yozgat TSO ile ORAN Kalkınma Ajansı ortaklığında bir heyetle 30 Temmuz 2015 tarihinde Bursa Ticaret ve Sanayi Odası meslek komitelerine ve İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine Yozgat’ı tanıtacak.
Yozgat Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Metin Özışık, özellikle sanayi şehirlerinin Ticaret ve Sanayi Odalarını ziyaret edip oradaki iş adamlarına yatırım konusunda Yozgat’ın tanıtımını yapacaklarını belirterek, “Yozgat 5. Teşvik bölgesinde, organize sanayi bölgesinin de 6. Teşvik bölgesinde olması iş adamlarımıza büyük avantajlar sağlamaktadır. Ayrıca Yozgat Türkiye’nin tam ortasında bir yerdir. Ankara’ya 200 kilometre mesafedir. Yine ilimiz Samsun’a 279, Mersin’e 450 kilometredir. Ulaşım kolaydır. Hızlı tren inşaatı hızla sürmektedir. Bu sebeple ilimiz yatırım yönünden cazip bir yerdir. İlimize yatırım yapmak isteyen müteşebbislere Oda yönetimi olarak her türlü desteği veriyoruz ve her zaman vermeye devam edeceğiz. Şuan yatırımcı bize gelmiyorsa biz onlara gideriz. Bundan sonra bu tür çalışmalara daha da yoğunluk vereceğiz” dedi.
Bursa’da tanıtım toplantısının iki gün süreceğini ilk gün Bursa, ikinci gün ise İnegöl Ticaret ve Sanayi Odasında iş adamlarına sunum yapacaklarını ifade eden Özışık, “Tanıtım heyetinde odamız Genel Sekreteri Ziya Saydam, Yatırım Destek Ofisi Uzmanları ve ORAN Kalkınma Ajans Yatırım Destek Ofisi Yozgat Koordinatörü Timur Yıldız olacak. Heyetimiz yapılacak toplantılarda Yozgat’ı en iyi şekilde tanıtıp yatırımcıları ilimize davet edeceğiz” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Yozgat haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Yozgat ilinden Yozgat TSO Yatırımcıları Yozgat’a Davet Edecek hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Temmuz 2015 tarihinde saat 17 31’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Yozgat TSO Yatırımcıları Yozgat’a Davet Edecek haberi güncellenecektir.

  YOZGAT NAMAZ VAKİTLERİ
  23 Ağustos 2017, Çarşamba
  • İmsak
   04:05
  • Guneş
   05:53
  • Öğle
   12:54
  • İkindi
   16:39
  • Akşam
   19:35
  • Yatsı
   21:09
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı