YOZGAT HABERLERİ

Yozgat Çözüm Koleji Velileri Bilgilendirdi

IHA
26.10.2015 - 17:29Son Güncelleme :

ÇÖZÜM KOLEJE VELİ TOPLANTISI YAPTI

IHA

Yozgat Çözüm Koleji, düzenledikleri veli toplantılarıyla, okul, veli ve öğrenci işbirliğini geliştiriyor.
Yozgat Çözüm Eğitim Kurumları Genel Müdürü Fatih Yılmaz, eğitimde başarı elde edilebilmesi için öğrenci, veli ve okul işbirliğinin çok iyi olması gerektiğini belirterek, “ Çözüm eğitim kurumları olarak biz okul, aile ve öğrenci ilişkilerinin geliştirilmesine büyük önem veriyoruz” dedi.
Veli toplantısında öğrenci başarısının yükseltilmesi konusunda veli ve öğretmenlerin fikir alışverişinde bulunduğunu ifade eden Yılmaz, “ Eğitimde farklı anlayışa sahip olan ve bunu Yozgat’a yansıtan deneyimli öğretmen kadromuz ve uzman rehberlik öğretmenlerimizle görüşen velilerimiz öğrencilerimizi bire bir analiz etme fırsatı buluyor. Kurumlarımızda yapılan koçluk sistemi, bire bir öğrenci takibi, sosyal faaliyetler ve verilen dil eğitimden memnuniyetlerini dile getiren velilerimiz, çocuklarımıza gösterilen ilgi ve aile sıcaklığı için teşekkür etti. Çözüm ailesi olarak değerli velilerimize ve sevgili öğrencilerimize bizlere karşı gösterdikleri bu yoğun ilgi için teşekkür ediyoruz. Amacımız öğrencilerimize en iyi eğitimi sunmak ve ilimizin eğitim başarısına katkı sağlamaktır. Bunun içinde Çözüm Eğitim Kurumları olarak elimizden gelen gayreti gösteriyoruz” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Yozgat haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Yozgat ilinden Yozgat Çözüm Koleji Velileri Bilgilendirdi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 17 29’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Yozgat Çözüm Koleji Velileri Bilgilendirdi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı