Teknoloji Haberleri

  YouTube Music Key geliyor

  Hürriyet Haber
  21.08.2014 - 06:14 | Son Güncelleme:

  YouTube'un uzun zamandır konuşulan yeni hizmeti YouTube Music Key'in ilk görüntüleri internete sızdı.

  YouTube'un sunmaya hazırladığı müzik üyeliği hizmetinin adı, görünüşe bakılırsa YouTube Music Key olacak.

  Android Police'in keşfine göre hizmet, sadece sanatçı kataloğuna erişmenize izin vermekle kalmayacak, konser videoları ve remix'lere de erişim olanağı sunacak. 30 gün boyunca denemesi bedava olacak hizmetin aylık ücretinin 9.99 dolar olacağı söyleniyor.

  YouTube Music Key geliyor

  Rapora göre YouTube Music Key, 20 milyon "yüksek kaliteli" parçaya ve çevrimdışı dinleme özelliğine sahip olacak. Google, mevcut müzik platformunu bu yeni hizmetle bir araya getirmek üzere bir isim değişikliğine de gidiyor. Buna göre Google Play Music All Access'in ismi, Google Play Music Key olarak değiştirilecek. Rapora göre bu hizmetlerden birine üye olduğunuzda, iki hizmeti de kullanabileceksiniz. Google Play Music Key, reklamsız, sadece sesten oluşan ve çevrimdışı dinlemeyi destekleyen parçalar sunacak.

  GOOGLE İÇİN RİSKLİ BİR HAMLE

  Yine de milyonlarca kullanıcının, yıllardır hiçbir ücret ödemeden kullandığı bir hizmet için para talep etmek, Google için bile oldukça riskli bir hamle. Google gibi ev kullanıcılarından ücret alan neredeyse hiçbir servisi bulunmayan bir markanın YouTube'a tarife getirmesi, ücretsiz kullanımda sunulan reklamların daha da abartılmasına ve göze batmasına neden olabilir.

  İNTERNET GEREKTİRMEYEN NAVİGASYON UYGULAMALARI

  Etiketler: indie
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı