Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Youla: Sözlerimin arkasındayım

Eskişehirspor'da süresiz kadro dışı bırakılan futbolcu Souleymane Youla, uzun süredir gol atamadığı için bunalıma girdiğini söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Belçika'da bulunan Youla, telefonla yaptığı açıklamada, hasta ve sakat olmasına rağmen iğne ile maçlara çıktığını belirterek, uzun süredir gol atamadığı için bunalım yaşadığını kaydetti.

Diyarbakırspor maçına serum ve iğne ile çıktığını ifade eden Youla, şöyle konuştu: “Diyarbakırspor maçında golleri kaçırdıktan sonra iyice bunalıma girdim. Sabaha kadar uyuyamadım. İzin istememe rağmen teknik heyet izin vermedi. Bende kenti terk ettim. Teknik direktör Rıza Çalımbay'ın maçtan sonra (Youla'yı isteyen takım yok. Keşke olsa da versek) yönündeki açıklamalarını duyunca iyice moralim bozuldu.
Eskişehir'i ve Eskişehirspor taraftarını çok seviyorum. Sezon başında 12 kulüpten teklif almama rağmen Eskişehirspor'u tercih ettim. Hakkımda yapılan mesnetsiz açıklamalardan sonra ben de bunlara karşı açıklama yaptım. Yönetim ve Rıza hoca hakkında söylediğim sözlerimin arkasındayım. İnkar etmiyorum. Hasta ve sakat olmama rağmen maçlarda oynadım. Takım, Süper Lig'de kaldı. Bu kadar olaydan sonra yaşanan olayları hak etmiyorum. Yarın ( salı günü ) Gine'ye gidiyorum. Türkiye'ye ne zaman döneceğimi bilmiyorum.”


Bunları da Beğenebilirsiniz