« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Youla paraları takır takır ödeyecek"

Eskişehirspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Antalyaspor maçında oynamak istemediği gerekçesiyle izinsiz olarak yutdışına giden ve kadro dışı bırakılan Youla için ''Youla hem en çok parayı kazanıyor, hem de maça gelmiyor. Hiç kimsenin böyle bir hakkı yok. Youla, aldığı paraların hepsini Eskişehir camiasına takır takır geri getirecek'' dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Radyospor'da Özgür Sancar'la Haber Özel Programı'nda kouşan Çalımbay, ''Youla’nın benim hakkımda sahtekâr dediğine inanmıyorum. Ayrıca böyle bir şey yazılırken, bana sormaları gerekirdi. Ama Youla için kendinden başka hiçbir şey önemli değildir. Ne Eskişehirspor önemlidir, ne de bizler. Daha önceki antrenörlerin Youla’dan neler çektiklerini biliyoruz. Youla’nın bin tane hatası var. Biz huzuru bozmayalım diye bunları örtbas ettik' şeklinde konuştu.

ESKİŞEHİRSPOR'A İHANET ETTİ

Youla, disiplinsiz davranışları, kulübe ve arkadaşlarına saygısızlığından dolayı kadro dışı bırakılmıştır.

 Israrla, Antalyaspor maçına gelmeyeceğini söyledi.  Başkanla, bu konuyu konuşmaya bile gerek duymadı. Süresiz kadro dışı kalmıştır.

Youla’ya burada yanlış bir hareket yapılmamıştır, aksine Youla oynadığı maçlarda takımın kaderiyle oynadı, bir sürü hata yaptı, kimse bundan dolayı onu eleştirmedi.

Youla, hem Eskişehirspor camiasına hem de takım arkadaşlarına büyük ihanet etmiştir, Antalyaspor maçına gelmemekle

BANA SAHTEKÂR DEDİĞİNE İNANMIYORUM

Youla’nın benim hakkımda sahtekâr dediğine inanmıyorum. Ayrıca böyle bir şey yazılırken, bana sormaları gerekirdi. Ama Youla için kendinden başka hiçbir şey önemli değildir. Ne Eskişehirspor önemlidir, ne de bizler. Daha önceki antrenörlerin Youla’dan neler çektiklerini biliyoruz. Youla’nın bin tane hatası var. Biz huzuru bozmayalım diye bunları örtbas ettik.

FUTBOL ADINA HİÇ BİR ŞEY VERMEDİ

Yola hem en çok parayı kazanıyor, hem de maça gelmiyor. Hiç kimsenin böyle bir hakkı yok.

Youla, aldığı paraların hepsini Eskişehir camiasına takır takır geri getirecek. Zaten bu sezon bize top falan oynadığı yok. Bu sene futbol adına hiçbir şey vermedi. Hem oynayıp, hem istediği gibi yaşamak isteyen bir arkadaşımız.

Youla, ne zaman parası geç kaldıysa beni aradı: “Ben maça gelmiyorum. Benim paramı vermiyorlar. Antrenmana çıkmıyorum” dedi. Bu son olay bardağı taşıran son damla oldu.

 Böyle insanlara prim tanımamak gerekiyor. Ben onu Beşiktaş’a bile getirdim. Ama bizi çok yanılttı.

TABATA'YA TALİP OLMADIK

Biz Tabata’ya talip olmadık. Biz onu parayla alamayız. Bu gücümüz yok. Ama ''Beşiktaş yabancı kontenjanını açmak istiyorsa Tabata’yı bize verirler 6 ay oynatırız” dedik.

Batuhan'la ilgili bir gelişme yok.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz