GeriFutbol Youla olmazsa olmazımız değil
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Youla olmazsa olmazımız değil

Youla olmazsa olmazımız değil
refid:15530557 ilişkili resim dosyası

Bank Asya 1. Lig takımlarından Denizlispor'un teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu, takımın ligin üçüncü haftasından sonra gerçek kimliğini bulacağını söyledi.

Denizlispor, Bolu kampından döndükten sonra çalışmalarını Şemikler Haluk Ulusoy Tesislerinde sürdürüyor. Yeşil siyahlıların teknik direktörü Hamzaoğlu, antrenman sırasında şu anda takımın yüzde 100 hazır olmadığını, kamptaki çalışmaların oldukça iyi gittiğini, hazırlık maçlarında takımın performansının her maç bir öncekinden daha iyi olduğunu vurguladı.

Lig öncesi son etap çalışmalarını Denizli'de sürdüreceklerini belirten Hamzaoğlu, “Güngören maçına kadar da büyük ölçüde eksiklerimizi tamamlamış, oyun anlamında da eksiklerimizi gidermiş olarak, o maça çıkmayı planlıyoruz. Gerçek Denizlispor'u bütün sistem olarak, oyuncuların performansı olarak üçüncü haftadan sonra seyircilerimize izlettirebiliriz diye düşünüyorum” dedi.

Gol yollarında yaşanan sıkıntıların aşılacağını vurgulayan Hamzaoğlu, mevcut kadrodaki oyuncuların performans açısından henüz yüzde 100'e ulaşamadıklarını, kapasite olarak oyuncuların bu sorunu çözeceklerini, en kısa zamanda gol yollarında da etkili olmaya başlayacaklarını ifade etti.

Transfer konusuna da değinen Hamzaoğlu, şunları söyledi:
“Arayışlarımız sürüyor. Hem piyasada boşta kalan oyuncuların durumu hem de şu anda takımımızdaki bazı oyuncuların performansındaki iyiye gidiş bizim çok da acele etmemizi gerektirmiyor. Acele etmiyoruz, ama başarabilirsek de ilgilendiğimiz oyuncuları biran önce kadromuza katacağız.”

Hamzaoğlu, gidip gitmeyeceği netleşmeyen Souleymane Youla için ise şu ifadeleri kullandı:
“Youla kendisi kalmak istiyorsa değerlendiririz. 'Ben kalmayacağım' diyorsa da Youla bizim olmazsa olmazımız değil. Hiç kimse değil. Youla'nın yerine başka oynayacak arkadaşlarımız var. Başka bir takıma gidemez burada kalırsa, rakamsal olarak kulüple anlaşma sağlarsa onu da değerlendiririz.”
False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle